Bando Bross

E-posta Gönder

0312 963 3549

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , Orkestra, Enstrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Hakkında

Düğün, kına gecesi, nişan, gelin alma gibi çeşitli etkinliklerde şahane bir müzik eğlencesi hayal ediyorsanız Bando Bross ailesi olarak, buradayız. Ankara çıkışlı müzik grupları arasında yer alan markamızla uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Siz de unutulmaz bir davete ev sahipliği yapmak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve şehrin her bölgesinde başarıyla hizmet veriyoruz. Düğününüz için sizi doyasıya eğlendirirken muhtemel streslerinizi unutturup tüm konuklarınızı da güne dahil edebiliyorsunuz. Profesyonel, eğitimli ve cana yakın kişilerle birlikte çalışıyoruz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini kanıtlamış çok yetenekli ekip arkadaşları ile çalışarak %100’lük bir müşteri memnuniyetine ulaşıyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle irtibat sağlıyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Etkinliğinizin detaylarını da göz önünde bulundurarak size uygun bir hizmet planlaması yapıyoruz. Performans öncesi mutlaka hazırlık yapıyor her şeyin konuştuğumuz gibi sorunsuz ve kesintisiz şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Dilerseniz kendi müzik listenizi oluşturabilir, istek parçalarınızla tarzınıza uygun bir eğlence içeriği oluşturabilirsiniz. Ancak kararı bize bırakmak isterseniz de size seve seve yardımcı oluyoruz. Kaliteli, son teknoloji ekipmanlar kullanarak hem ses hem de görsel açıdan üstün bir hizmet sunuyoruz. İster kapalı isterseniz de açık hava etkinliklerinizde size eşlik etmekten mutluluk duyarız.

Geniş repertuarlar eşliğinde bitmek bilmeyen bir eğlence için bize sonsuz güvenebilirsiniz. Şehrimizdeki müzik grupları arasında farkımızı belli noktalarda epey ortaya koyuyoruz. Siz de bu farkın ne olduğunu anlamak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Furkan Çolak

 • Telefon: 0312 963 3549
 • Adres: Beşevler Sanat Evleri Çankaya Ankara

Bando Bross Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!