İzmir Urla Kır Düğünü Mekanları

İzmir Urla kır düğünü mekanlarını incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste, sana özel indirim fırsatlarından yararlan!

34 firma

Urla Sahne

Urla

Urla Sahne

Büyüleyici konseptlerle kır düğünlerinizi tasarlıyoruz desek? Üstelik hayalini kurduğunuz tüm detayları anlatmaktan başka bir şey yapmanıza da gerek yok! Yıllardır sektörde yerini alan ve daima...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000 kişi

Yemekli Kapasite

5
İncele
Moya Park

Urla

Moya Park

Yeşilin her tonunun hâkim olduğu bir bahçede mutluluğa ilk adımı atmak ister misiniz? Kır konseptini doğal bir şekilde sağlayan Moya Park Düğün Salonu çiftlerin kır düğünü hayalini gerçeğe...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%20 195 13 16
İncele
Violet Wedding & Events

Urla

Violet Wedding & Events

1968 yılından bu yana sahip olduğumuz düğün, davet ve organizasyon tecrübemizi Violet Wedding & Events çatısı altında buluşturuyoruz! İşletmemizde en büyük amaçlarımızdan bir tanesi hayallerinizi...

33 yorum

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%10 67 10 33
İncele
Beygua

Urla

Beygua

Eşsiz bir kır düğünü hayaliniz mi var? O halde haydi Beygua’ya, hayallerinizi gerçekleştirmeye! İzmir’de kır düğünleri denilince akla ilk gelen işletmelerden biri olan Beygua’da bir kır düğününde...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

88 1 9
İncele
Urla Çiftlik Otel

Urla

Urla Çiftlik Otel

Ege’nin en güzel tatil beldelerinden bir tanesi olan Urla’da otel düğünü tasarlamaya ne dersiniz? Heyecanlandınız değil mi? Üstelik sizi 20 dönümlük bir arazide tümüyle İtalyan ve Türk mimarisi...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

36 2
İncele
Sultanlar Vadisi

Urla

Sultanlar Vadisi

Birbirinden güzel ve özel mekân alternatifleri ve konsept fikirleri ile size muhteşem düğünlere ev sahipliği yaptığımız mekânımız Sultanlar Vadisi Urla’da sizi bekliyoruz. Eğer size özel olarak en...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

54 42
İncele
Çuha Bahçe Kır Düğünü

Urla

Çuha Bahçe Kır Düğünü

4,5 dönümlük büyük bir alana kurulu şehir gürültüsünden uzak bir alanda dünyaevine girmek isterseniz Çuha Bahçe Urla’da sizi bekliyor. 300 kişiye varan sayıda açık havada kır düğünü, 100 kişiye kadar.

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

41 2 4
İncele
Bera Beach & Event

Urla

Bera Beach & Event

Merhaba sevgili çiftimiz, biz Bera Beach ve sizinle tanıştığımıza çok memnun olduk. 2018 yılında uzun uğraşlar, planlama süreçleri ve inşa aşamaları sonucunda faaliyete başladık. Hiçbir çaba ve...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%15 39
İncele
Esopark Urla

Urla

Esopark Urla

Esopark Urla ailesi olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi düğün organizasyonları için de kullanmaya kadar verdik. Uzun süren çalışmalar sonucunda 2019 yılının Nisan ayında ilk davetimizi tasarladık....

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

7
İncele
Allesta Plus

Urla

Allesta Plus

Düğün töreniniz için nasıl bir konsept tasarlamak istersiniz? Denizden esen tatlı meltemlerle soğumaya başlayan kumlarda plaj düğünü ya da yeşilin zarafetiyle çim alanda bir kır düğünü… Gelin,...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

%15 56
İncele
Hanımağa Kır Bahçesi

Urla

Hanımağa Kır Bahçesi

Hayallerinizi süsleyen kır düğünü için Hanımağa Kır Bahçesi Urla’daki adresimizde sizi bekliyoruz! Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle düşleri gerçekleştiren alanında uzman ekibimizle fark...

Yemek Servisi Bulunmuyor

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

%25 24
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

İzmir Urla Kır Düğünü Mekanları

İzmir’in şirin beldelerinden biri olan Urla; tatil için ne kadar uygun bir yerse, kır düğünü yapmak için de o kadar güzel bir yer.

Yeşil alanının bol oluşu, denize kıyısı olması ve kişilere sunduğu sevimli kasaba atmosferi sayesinde Urla’da unutulmayacak düğünlere imza atılıyor.

Urla’daki kır düğünü mekanlarının kapasiteleri, 100 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükselebiliyor. Yakınları arasında sakin bir düğün yapmak isteyenler de kalabalık organizasyonun hayalini kuranlar da Urla’da kendilerine uygun bir kır düğünü mekanı bulabilir.

Urla kır düğünü mekanlarının birçoğu, çiftlere deniz manzarası sunuyor. Hatta denizin hemen yanında yer alan mekanlar da mevcut. Böylece çiftler yeşille mavinin buluştuğu bir manzara eşliğinde evlenebiliyor.

Deniz kenarında yer Urla kır düğünü mekanlarının bazılarına tekne ile giriş yapılabiliyor. Davetlileriniz sizin kapıdan gelmenizi beklerken, bir anda teknede beliriyorsunuz. Bu herkes için sürpriz bir hareket oluyor.

Hem yeşil alanda hem de havuz başında düğün yapmak istiyorsanız, Urla’da size hitap eden mekanlar da bulunduğunu bilmelisiniz.

Urla’daki düğün mekanlarının kendilerine ait mutfakları ve aşçıları oluyor. Bu mutfaklarda sizin talep ettiğiniz lezzetler hazırlanıyor, düğünden önce de size tadımı yaptırılıyor.

Urla Kır Düğünü Mekanı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Urla’da bir kır düğünü mekanıyla anlaşmaya karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Şöyle:

Urla Kır Alanlarının Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Urla’da kır düğünü yapacak çiftlerin, organizasyondan önce bir konsept belirlemesini öneriyoruz.

Öncelikle düğününüzde nasıl süslemeler olmasını istediğinize karar verin. Bu günün hayalini kurarken, gözünüzde neler canlandı?

Hayallerinizi mekandaki organizasyon sorumlularına anlatın. Onlar size en uygun olan konseptleri sunacaktır.

Mekanın sunduğu konseptler arasından tarzınıza en uygun olanını seçebilir veya tamamen size özel bir konsept oluşturmalarını isteyebilirsiniz. Mesela eski zamanlara hasret duyuyorsunuzdur; her tarafında vintage dokunuşlar olan bir süsleme istersiniz. Ancak bunun için organizasyon sorumlularıyla özel olarak detaylı bir çalışma yapmanız gerekir.

Urla kır düğünü mekanlarında genelde yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanılır. Ancak bazı mekanlar, uzun masalar ve ahşap sandalyeler ile doğaya uygun farklı bir konsept yaratır.

Kır alanında masa ve sandalye süslemeleri dışında; gelin takı, gelin/damat masası, gelin yolu gibi süslemelere de yer verilir. Hatta mekanlardan talep ederseniz size özel anı köşeleri de hazırlayabilirler.

Kır düğünü mekanlarının vazgeçilmezi canlı çiçeklerdir. Masaların üzerinde, ağaçlarda, fotoğraf köşelerinde ve diğer tüm detaylarda çiçeklere rastlayabilirsiniz.

İzmir Urla Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatları

Urla kır alanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı gelir. Davetli sayınıza göre bir rakam ödersiniz. Zaten fiyatlandırmalar da kişi başı rakam üzerinden yapılır.

Fiyatları etkileyen bir diğer konu da menü seçimidir. Kokteyl menüler, yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı olur. Ayrıca menülerde isteyeceğiniz ekstra lezzetler de ayrıca hesaplanır. Dilerseniz mekandan; diyabet, çocuk, vejetaryen menüsü gibi taleplerde bulunabilirsiniz.

Urla’da alkollü bir düğün mü yapacaksınız yoksa sadece meşrubat mı ikram edilecek? Evet, bütçeniz açısından önemli bir diğer konu da bu. Alkollü içecek servis edecekseniz fiyatlar yükselecektir. Ayrıca alkollü içeceği limitli mi yoksa limitsiz mi istediğiniz de fiyatları etkiler.

Düğününüzü ne zaman yapacağınıza karar verdiniz mi? Çiftlerin çoğu, yaz döneminde düğün yapmak isterler. Ancak bahar ayları da kır düğünü yapmak için uygun vakitlerdir. Bahar döneminde mekanlar da çiftlere uygun fiyatlar sunarlar.

Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlarda olur. Ayrıca gündüz saatlerinde yapılan düğünler ile akşam yapılanlar arasında da böyle fiyat farkı görülür.

Siz en iyisi Urla kır düğünü mekanları arasında beğendiğiniz yerler olursa iletişime geçin. Sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, o kadar iyi!