Urla Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir Urla kır düğünü mekanlarını incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste, sana özel indirim fırsatlarından yararlan!

Gaia Urla
23
Gaia Urla

1 yorum

Urla

Düğününüzü doğanın bereketi içinde yer alan bir mekanda gerçekleştirmek için Gaia Urla’yı tercih edebilirsiniz. İzmir Urla kır düğünü mekanları içinde faaliyet gösteren Gaia Urla’da çiftlerimizi...

Kapasite
30-350 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Vual Urla
Üyelere
Özel Fiyat
40
1

Vual Urla uzun yıllardır hayal ettiğimiz, her fırsatta geliştirmek için düşündüğümüz bir oluşumdu. 15 Mayıs 2023 tarihinde aslında ilk önce kendi hayalimizi inşa etmiş olacağız ve kapılarımızı...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

2.000 TL Fiyat Al

Yelki Çiftlik
302
12
Yelki Çiftlik

31 yorum

Urla

 • 5. yıl
 • Yelki Çiftlik, İzmir’de 1957 yılından beri 110 dönüm arazi içerisinde doğal ortamıyla büyüleyen kusursuz davetler planlamanız için farklı alanlar sağlıyor. Korunan doğası, tarihi zeytin ağaçları,...

  Kapasite
  100-875 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Naturla Çiftlik
  46
  4
  Naturla Çiftlik

  1 yorum

  Urla

  1978 yılından itibaren birçok çeşitli sektörde size en iyi şekilde hizmet vermek için çok çalışıyoruz. Restoran olarak başladığımız, çiftliğimizde ürettiğimiz organik ürünlerle size en...

  Kapasite
  150-600 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Çuha Bahçe By Celebra
  Üyelere
  Özel Fiyat
  131
  1

  2009 yılından bu yana kır düğünü denince Urla kır düğünü mekanları arasında ilk akla gelen mekan olan Çuha Bahçe By Celebra, 2023 yılında By Celebra markasıyla buluşarak imajını daha da...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

  750 TL Fiyat Al

  Hediye
  Leyya Wedding & More
  35

  İzmir’de kır düğünü yapmak istiyorsanız sizi İzmir Urla kır düğünü mekanları arasında hizmet veren Leyya Wedding & More’a bekliyoruz. 2003 yılında kurulan firmamızda 2022’den beri düğünlere ev...

  Kapasite
  100-750 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Lavia Garden
  Üyelere
  Özel Fiyat
  35
  1
  Lavia Garden

  3 yorum

  Urla

 • 2. yıl
 • Urla kır düğünü mekanları arasında eşsiz deniz ve gün batımı manzarası, konsept çeşitleri ve çiftlere özel hizmetleriyle dikkat çeken Lavia Garden, birbirinden keyifli düğünlere ev sahipliği...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  35.000 TL Fiyat Al

  Rakula Urla Event
  Üyelere
  Özel Fiyat
  61
  3
  Rakula Urla Event

  13 yorum

  Urla

  2020 yılında hizmete geçen dinamik, trendleri yakından takip eden, motivasyonu ve heyecanı yüksek bir işletmeyiz. Rakula Urla Event Kır Düğün Organizasyonlarından önce ağırlıklı olarak doğum günü,...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

  700 TL Fiyat Al

  Marika Restaurant & Beach
  1

  Kapasite
  100-350 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Urla Kır Düğünü Mekanları

  İzmir’in şirin beldelerinden biri olan Urla; tatil için ne kadar uygun bir yerse, kır düğünü yapmak için de o kadar güzel bir yer.

  Yeşil alanının bol oluşu, denize kıyısı olması ve kişilere sunduğu sevimli kasaba atmosferi sayesinde Urla’da unutulmayacak düğünlere imza atılıyor.

  Urla’daki kır düğünü mekanlarının kapasiteleri, 100 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükselebiliyor. Yakınları arasında sakin bir düğün yapmak isteyenler de kalabalık organizasyonun hayalini kuranlar da Urla’da kendilerine uygun bir kır düğünü mekanı bulabilir.

  Urla kır düğünü mekanlarının birçoğu, çiftlere deniz manzarası sunuyor. Hatta denizin hemen yanında yer alan mekanlar da mevcut. Böylece çiftler yeşille mavinin buluştuğu bir manzara eşliğinde evlenebiliyor.

  Deniz kenarında yer Urla kır düğünü mekanlarının bazılarına tekne ile giriş yapılabiliyor. Davetlileriniz sizin kapıdan gelmenizi beklerken, bir anda teknede beliriyorsunuz. Bu herkes için sürpriz bir hareket oluyor.

  Hem yeşil alanda hem de havuz başında düğün yapmak istiyorsanız, Urla’da size hitap eden mekanlar da bulunduğunu bilmelisiniz.

  Urla’daki düğün mekanlarının kendilerine ait mutfakları ve aşçıları oluyor. Bu mutfaklarda sizin talep ettiğiniz lezzetler hazırlanıyor, düğünden önce de size tadımı yaptırılıyor.

  Urla Kır Düğünü Mekanı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Urla’da bir kır düğünü mekanıyla anlaşmaya karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Şöyle:

  Urla Kır Alanlarının Süslemeleri Nasıl Yapılır?

  Urla’da kır düğünü yapacak çiftlerin, organizasyondan önce bir konsept belirlemesini öneriyoruz.

  Öncelikle düğününüzde nasıl süslemeler olmasını istediğinize karar verin. Bu günün hayalini kurarken, gözünüzde neler canlandı?

  Hayallerinizi mekandaki organizasyon sorumlularına anlatın. Onlar size en uygun olan konseptleri sunacaktır.

  Mekanın sunduğu konseptler arasından tarzınıza en uygun olanını seçebilir veya tamamen size özel bir konsept oluşturmalarını isteyebilirsiniz. Mesela eski zamanlara hasret duyuyorsunuzdur; her tarafında vintage dokunuşlar olan bir süsleme istersiniz. Ancak bunun için organizasyon sorumlularıyla özel olarak detaylı bir çalışma yapmanız gerekir.

  Urla kır düğünü mekanlarında genelde yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanılır. Ancak bazı mekanlar, uzun masalar ve ahşap sandalyeler ile doğaya uygun farklı bir konsept yaratır.

  Kır alanında masa ve sandalye süslemeleri dışında; gelin takı, gelin/damat masası, gelin yolu gibi süslemelere de yer verilir. Hatta mekanlardan talep ederseniz size özel anı köşeleri de hazırlayabilirler.

  Kır düğünü mekanlarının vazgeçilmezi canlı çiçeklerdir. Masaların üzerinde, ağaçlarda, fotoğraf köşelerinde ve diğer tüm detaylarda çiçeklere rastlayabilirsiniz.

  İzmir Urla Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatları

  Urla kır alanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı gelir. Davetli sayınıza göre bir rakam ödersiniz. Zaten fiyatlandırmalar da kişi başı rakam üzerinden yapılır.

  Fiyatları etkileyen bir diğer konu da menü seçimidir. Kokteyl menüler, yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı olur. Ayrıca menülerde isteyeceğiniz ekstra lezzetler de ayrıca hesaplanır. Dilerseniz mekandan; diyabet, çocuk, vejetaryen menüsü gibi taleplerde bulunabilirsiniz.

  Urla’da alkollü bir düğün mü yapacaksınız yoksa sadece meşrubat mı ikram edilecek? Evet, bütçeniz açısından önemli bir diğer konu da bu. Alkollü içecek servis edecekseniz fiyatlar yükselecektir. Ayrıca alkollü içeceği limitli mi yoksa limitsiz mi istediğiniz de fiyatları etkiler.

  Düğününüzü ne zaman yapacağınıza karar verdiniz mi? Çiftlerin çoğu, yaz döneminde düğün yapmak isterler. Ancak bahar ayları da kır düğünü yapmak için uygun vakitlerdir. Bahar döneminde mekanlar da çiftlere uygun fiyatlar sunarlar.

  Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlarda olur. Ayrıca gündüz saatlerinde yapılan düğünler ile akşam yapılanlar arasında da böyle fiyat farkı görülür.

  Siz en iyisi Urla kır düğünü mekanları arasında beğendiğiniz yerler olursa iletişime geçin. Sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, o kadar iyi!

  Urla Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

  Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları