Gaia Urla
5,0
(1 Yorum)
Urla

Çiçek bahçesi temasıRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıFotoğraf çekim alanı

30 - 350 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Pera Event & More
2 Yorum
Urla

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik

100 - 750 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Rakula Urla Event
5,0
(13 Yorum)
Urla

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikGeniş otopark

30 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Güvendik Event Park
4,7
(19 Yorum)
8. yıl
Urla

Orman içindeButik düğüne uygunVintage süslemelerÇiçek bahçesi temasıKır düğünü ışıklarıCanlı müzikGeniş otopark

100 - 600 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Lavia Garden
4,9
(4 Yorum)
3. yıl
Urla

Deniz kenarındaButik düğüne uygunRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıGeniş otopark

100 - 450 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Naturla Çiftlik
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Urla

Göl kenarındaRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş otopark

150 - 600 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele
Vera Melissa Wedding
10 Yorum
Urla

Farklı konseptlerÇim zeminYüksek tavanÖzel nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikJimmy-jibSahne ışık sistemi

200 - 1500 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Yelki Çiftlik
5,0
(31 Yorum)
6. yıl
Urla

Havuz başındaÇiftlik eviRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÖzel nikah alanıFotoğraf çekim alanıBüyük gelin odasıGeniş otopark

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 750 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 400 Kişi
2.000 – 3.000 TL
200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 350 Kişi
500 - 750 TL
200 - 875 Kişi
500 - 750 TL
100 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
1.500 - 2.000 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
200 - 2500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Urla Kır Düğünü Mekanları

İzmir’in şirin beldelerinden biri olan Urla; tatil için ne kadar uygun bir yerse, kır düğünü yapmak için de o kadar güzel bir yer.

Yeşil alanının bol oluşu, denize kıyısı olması ve kişilere sunduğu sevimli kasaba atmosferi sayesinde Urla’da unutulmayacak düğünlere imza atılıyor.

Urla’daki kır düğünü mekanlarının kapasiteleri, 100 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükselebiliyor. Yakınları arasında sakin bir düğün yapmak isteyenler de kalabalık organizasyonun hayalini kuranlar da Urla’da kendilerine uygun bir kır düğünü mekanı bulabilir.

Urla kır düğünü mekanlarının birçoğu, çiftlere deniz manzarası sunuyor. Hatta denizin hemen yanında yer alan mekanlar da mevcut. Böylece çiftler yeşille mavinin buluştuğu bir manzara eşliğinde evlenebiliyor.

Deniz kenarında yer Urla kır düğünü mekanlarının bazılarına tekne ile giriş yapılabiliyor. Davetlileriniz sizin kapıdan gelmenizi beklerken, bir anda teknede beliriyorsunuz. Bu herkes için sürpriz bir hareket oluyor.

Hem yeşil alanda hem de havuz başında düğün yapmak istiyorsanız, Urla’da size hitap eden mekanlar da bulunduğunu bilmelisiniz.

Urla’daki düğün mekanlarının kendilerine ait mutfakları ve aşçıları oluyor. Bu mutfaklarda sizin talep ettiğiniz lezzetler hazırlanıyor, düğünden önce de size tadımı yaptırılıyor.

Urla Kır Düğünü Mekanı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Urla’da bir kır düğünü mekanıyla anlaşmaya karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Şöyle:

  • Düğünden önce davetli sayınızı belirlemeli ve kır alanının yeterli büyüklükte olup olmadığını öğrenmelisiniz. Davetlilerinizin sığmayacağı bir mekanla anlaşmanın problem olabileceği gibi davetli sayınızın çok üstünde kapasiteye sahip olan bir mekanla anlaşmanız da doğru olmayacaktır.

  • Urla’daki kır düğünü mekanlarına; herhangi bir kötü hava koşuluna karşı nasıl önlemler aldıklarını sorun. Aniden ortaya çıkan bir yağış, düğününüzü kötü etkileyebilir. Bununla ilgili olarak kır düğünü mekanları; yedek kapalı alan, açılır kapanır tavan veya büyük yağmur şemsiyeleri gibi önlemler alırlar.

  • Yemekli bir düğün yapacaksanız, yetkililerden nasıl menüler hazırladıklarını öğrenmelisiniz. Urla kır düğünü mekanlarının çoğu zengin menü çeşidine sahip. Ancak size hitap etmeyen lezzetleri davetlilerinize sunmak istemeyeceğinizden, önceden sormanız avantaj.

  • Urla kır düğünü mekanlarına, standart bir düğün paketleri olup olmadığını sorabilirsiniz. Standart düğün paketlerinin fiyatları, hizmetleri tek tek alacağınız durumlara nazaran daha uygun olur.

  • Organizasyon, fotoğraf, video, catering gibi hizmetler için başka firmayla çalışmak istiyorsanız; mekana dışarıdan firma kabul edip etmediklerini sormanız gerekir. Çünkü bazı Urla düğün mekanları, bu hizmetlerin hepsini kendi ekibiyle verdiği için başka firmayla çalışılmasına müsaade etmeyebilir.

  • Eğer after parti yapmayı planlıyorsanız, mekanın buna özel bir alanı olup olmadığını öğrenmelisiniz. Çünkü Urla kır düğünü mekanları açık olmasından kaynaklı belli bir saatten sonra yüksek sese izin verilmeyebilir. Sizin eğlenmeye devam edecek kapalı bir after parti alanına ihtiyacınız olabilir.

  • İzmir Urla’daki kır düğünü mekanlarıyla görüşmeden önce sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın. Böylece hem zevkinize hem de bütçenize en çok uyan mekanı daha kısa sürede bulabilirsiniz.

Urla Kır Alanlarının Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Urla’da kır düğünü yapacak çiftlerin, organizasyondan önce bir konsept belirlemesini öneriyoruz.

Öncelikle düğününüzde nasıl süslemeler olmasını istediğinize karar verin. Bu günün hayalini kurarken, gözünüzde neler canlandı?

Hayallerinizi mekandaki organizasyon sorumlularına anlatın. Onlar size en uygun olan konseptleri sunacaktır.

Mekanın sunduğu konseptler arasından tarzınıza en uygun olanını seçebilir veya tamamen size özel bir konsept oluşturmalarını isteyebilirsiniz. Mesela eski zamanlara hasret duyuyorsunuzdur; her tarafında vintage dokunuşlar olan bir süsleme istersiniz. Ancak bunun için organizasyon sorumlularıyla özel olarak detaylı bir çalışma yapmanız gerekir.

Urla kır düğünü mekanlarında genelde yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanılır. Ancak bazı mekanlar, uzun masalar ve ahşap sandalyeler ile doğaya uygun farklı bir konsept yaratır.

Kır alanında masa ve sandalye süslemeleri dışında; gelin takı, gelin/damat masası, gelin yolu gibi süslemelere de yer verilir. Hatta mekanlardan talep ederseniz size özel anı köşeleri de hazırlayabilirler.

Kır düğünü mekanlarının vazgeçilmezi canlı çiçeklerdir. Masaların üzerinde, ağaçlarda, fotoğraf köşelerinde ve diğer tüm detaylarda çiçeklere rastlayabilirsiniz.

İzmir Urla Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatları

Urla kır alanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı gelir. Davetli sayınıza göre bir rakam ödersiniz. Zaten fiyatlandırmalar da kişi başı rakam üzerinden yapılır.

Fiyatları etkileyen bir diğer konu da menü seçimidir. Kokteyl menüler, yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı olur. Ayrıca menülerde isteyeceğiniz ekstra lezzetler de ayrıca hesaplanır. Dilerseniz mekandan; diyabet, çocuk, vejetaryen menüsü gibi taleplerde bulunabilirsiniz.

Urla’da alkollü bir düğün mü yapacaksınız yoksa sadece meşrubat mı ikram edilecek? Evet, bütçeniz açısından önemli bir diğer konu da bu. Alkollü içecek servis edecekseniz fiyatlar yükselecektir. Ayrıca alkollü içeceği limitli mi yoksa limitsiz mi istediğiniz de fiyatları etkiler.

Düğününüzü ne zaman yapacağınıza karar verdiniz mi? Çiftlerin çoğu, yaz döneminde düğün yapmak isterler. Ancak bahar ayları da kır düğünü yapmak için uygun vakitlerdir. Bahar döneminde mekanlar da çiftlere uygun fiyatlar sunarlar.

Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlarda olur. Ayrıca gündüz saatlerinde yapılan düğünler ile akşam yapılanlar arasında da böyle fiyat farkı görülür.

Siz en iyisi Urla kır düğünü mekanları arasında beğendiğiniz yerler olursa iletişime geçin. Sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, o kadar iyi!