Kır Düğünü İzmir

Kemal Bey Range

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kemal Bey Range Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kemal Bey Range Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kemal Bey Range Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Kemal Bey Range Sıkça Sorulan Sorular

Kemal Bey Range düğün fiyatları ne kadar?

Kemal Bey Range düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kemal Bey Range düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kemal Bey Range kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kemal Bey Range 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kemal Bey Range düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kemal Bey Range düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kemal Bey Range düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kemal Bey Range düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Kemal Bey Range Hakkında

Kemal Bey Çiftliği Urla, köklü bir ailenin Ege’nin bütün kültürüyle bezenmiş yaşam tarzını kabullenmesiyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllardır özen ve titizlik dolu çalışmalarımızla varlığını sürdüren çiftliğimizde, hayallerinizden fırlamış bir kır düğünü gerçekleştiriyor, bütün konuklarınız ve en önemlisi siz gelin ve damat adaylarımıza rüya gibi anlar yaşatıyoruz! Sizi bekleyen yepyeni bir hayata en güzel şekilde başlayın diye kapılarımızı aralıyor, çiftlerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Davet Alanları

Binlerce zeytin ağacının arasında, onların hatırlattığı gibi barış ve sevgi dolu anlar yaşamanız için alanlarımızı en rahat olacağınız şekilde düzenliyoruz.

● İhtisas fuarlarınız için Green Paddock’ta 2200, Outdoor Arena’mızda 1953 metrekare alanlarımızı hazırlıyoruz.
● Manage Jean Bernard Palmer’de 1300, Manage fermè Phillippe de Chagny alanımızda 900 metrekare alana sahibiz.
● Çim alanlarımızdan biri 540, diğeri 270 metrekare genişliğiyle bütün davetlilerinizi bekliyor.
● Kazdere Salon’umuz 200, Terrace’ımız 150 metrekareden oluşuyor.

Dekorasyon

İzmir düğün yapılacak mekanlar arasında gerçekleştirdiğimiz kır düğünlerimize ön plana çıkıyor, en güzel dekorasyonlarla misafirlerimizi karşılıyoruz. Bohem ve romantik konseptlerimiz, birbirinden güzel etkinliklerimizle çiftlerimiz ve davetlilerinin gözlerini kamaştırıyoruz. Farklı uzunluklardaki ahşap davet masalarını, ahşap rustik veya pleksi Napolyon sandalyelerle çevreleyip rahat bir oturma düzeni oluşturuyor, süslemelerde çiçek aranjmanları, tüller, runnerlar ve masa örtüleri kullanarak hak ettiğiniz zarifliği ayağınıza getiriyoruz.

Hizmetler

Rahat ve geniş bir çiftlik olmanın getirdiği avantajları etkinliğinize yansıtıyor, en konforlu etkinliklerin ev sahibi olmanızı sağlıyoruz. Çiftliğimizde bulunan 8 odayı, düğün sahibi çiftlerimizin rahat edebilmesi için özel olarak ayarlıyoruz. Her şeyin tam hayalinizdeki gibi olmasını istediğimiz için dilediğiniz catering firmasıyla çalışma fırsatları sunuyor, dilerseniz menüde değişikliğe gitme imkanını tanıyoruz.

İşletmemizin otoparkını kullanabilir, vale, engelli girişi gibi otopark hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. En güzel anılarınızı bütün canlılığıyla yarınlara taşıyabilmeniz için fotoğrafçı getirme imkanınız da bulunuyor. Organizasyon sorumlumuzla özgürce çalıştıktan sonra, ses ve ışık sistemlerimizle eğlenceli anlarınızı daha kaliteli hale getirmek bizim üstümüze düşüyor. Bu görevi ise uzun yıllardır büyük bir mutlulukla gerçekleştiriyoruz.

İzmir’in dingin tatil yeri Urla’da istediğiniz türden bir kır düğünü için Kemal Bey Range olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Gelin ve damat adaylarımıza masallardan fırlamış prens ve prensesler gibi hissettirecek etkinlikleri bir tabloyu anımsatan davet alanlarımızda gerçekleştiriyor, fiyatları da konforunuzu önceliğimiz yapacak şekilde ayarlıyoruz. İzmir kır düğünü mekanları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kazderesi Mevkii Urla İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Kemal Bey Range Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.