Aliağa Myrina Garden

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Aliağa Fokaia Garden

1.000 - 1.500 TL

Aliağa Çamlık Restaurant

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Aliağa Kır Düğünü Mekanları

Aliağa, İzmir'in kuzeyinde yer alan doğal güzellikleriyle ünlü bir ilçedir ve bu doğal güzelliklerin arasında evlenmek isteyen çiftler için harika seçenekler sunar. Aliağa şehrin gözde mekanlarına sahiptir ve birçok kır düğünü mekanı da bulunmaktadır. Aliağada kır düğünü mekanları genellikle yeşilliklerle çevrili, açık havada düğün yapma imkanı sunan ve doğal atmosferiyle dikkat çeken yerlerdir.

Aliağa’daki kır düğünü mekanları genellikle çiftlerin isteklerine ve bütçelerine uygun çeşitlilik gösterir. Bu mekanların çoğu muhteşem dağ manzaraları, bahçeler, havuzlar veya göletler gibi natürel özelliklere sahip olabilirler. Çoğu mekan düğün organizasyonu için gerekli olan tüm hizmetleri de sağlar. Organizasyon ekipleri dünyaevine girmeye hazırlanan çiftlerin düğün planlama sürecini kolaylaştırır. Bütçenize uyan opsiyonu bulmanız mümkündür.

Aliağa kır düğün mekanları ilçenin neredeyse tüm mahallelerine dağılmış durumdadır. Kurtuluş, Yenişakran, Yalı ve Fatih başta olmak üzere hemen hemen her semtin içinde organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz düğün mekanları bulunur. Her türlü düğün konseptini gerçekleştirmeye odaklanan mekanlar memnuniyetiniz için zengin hizmetler sunar. Otantik, geleneksel ya da fütüristik bir temayı buradaki mekanlarda oluşturabilmeniz mümkün kılınır.

Aliağa Kır Düğünü Yerleri ve Sunulan Zengin Düğün Paketleri

İzmir Aliağa kır düğünü mekanları genellikle çiftlerin eşsiz istekleri ve temel ihtiyaçları için hazırladıkları düğün paketlerini sunarlar. Bu düğün paketleri bir düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları kapsamaya odaklıdır. Ayrıca her çiftin özel istekleriniz gerçekleştirebilmeleri için esneklik sağlanabilir. Genel olarak çoğu mekanın sunduğu pakette bulunan hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir:

Aliağa Kır Düğünü Fiyatları Nasıl?

Aliağa'da kır düğünlerinin fiyatları genellikle birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler, seçilen düğün mekanının özellikleri, düğünün zamanı, konuk sayısı, menü seçenekleri ve ek hizmetler gibi çeşitli unsurları içerebilir. Düğün mekanlarının özellikleri, fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Mekanın büyüklüğü, sunduğu olanaklar, manzara ve genel atmosfer gibi özellikler, fiyatları etkileyebilir.

Düğün tarihi de fiyatları etkileyen bir faktördür. Hafta içi veya hafta sonu gibi mevsime ve talebe bağlı olarak farklı fiyatlandırma politikaları olabilir. Talep yoğunluğu olmayan günler, hafta içi ve gündüz saatleri genellikle bütçe dostu seçimler olarak cebinizi rahatlatabilir. Konuk sayısı da fiyatları belirlemede önemli bir faktördür. Samimi düğünlerin fiyatları daha uygun fiyatlı olabilir.

Çiftlerin tercih ettiği yemeklerin türü, içecek seçenekleri ve ikramların çeşitliliği, toplam fiyatı belirlemede rol oynar. Ek hizmetler de fiyatları değiştirebilir. Özel eğlence seçenekleri, dekorasyon, fotoğraf ve video çekimi gibi ekstralar toplam düğün maliyetini değiştirir ancak bu hizmeti dışardan tahsis etmek yerine tek bir çatı altından satın almak kampanyalı fiyatlardan yararlanmanızı sağlayabilir.

Aliağa’da Kır Düğünü Yapacak Çiftlere Tavsiyeler

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları