Myrina Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Myrina Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Myrina Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Myrina Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Myrina Garden Sık Sorulan Sorular

Myrina Garden düğün fiyatları ne kadar?

Myrina Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Myrina Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Myrina Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Myrina Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Myrina Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Myrina Garden düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Myrina Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Myrina Garden düğün dışında parti, piknik, açılışlar, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Myrina Garden Hakkında

Kır düğünü organizasyonu hayalleriniz var ise Myrina Garden Aliağa tam size göre. Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz düğün davetinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel bir ekip ile birlikte kaliteli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Yemekli ya da kokteyl alternatiflerimizle gelin, o günü birlikte planlayalım!


Mekanımıza görüşmek için geldiğiniz anda hemen hayal kurmaya başlayacaksınız. Süslemelerden dansınıza fikirler üretecek, gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Çünkü doğanın içerisinde çözüm ortaklarımızla birlikte dillere destan organizasyonlar yaratıyoruz. İster aynalı supla üzerinde renkli çiçeklerle süslenmiş dekoratif süslemeler ister beyaz güllerle oluşturulmuş aranjmanlar… Mekâna inen merdivenlerdeki beyaz tüllerle çiçeklerin uyumu ya da ayakta nikah esnasında aynı renk çiçeklerle süslenmiş tiffany model sandalyeler… Hatta Bohem bir konsept seçenlerin karşına samanlarla yarattığımız süslemeler, açık kahve runnerlar ve zeytin ağacından oluşmuş altlıkların üzerindeki kozalak süslemeleri ile de çıkabiliyoruz. Hatta çiçekli bir konsept düşünenleri ise pleksi sandalyelerin eşlik ettiği ve dört bir yanından uzanan bir takın üzerinden masalara sarkan canlı bitki süslemeleriyle etkilemeyi başarıyoruz. Hatta dilerseniz bu görüntüyü pistin tavanın yaratarak bu işi bir şova dönüştürebiliyoruz.


Geniş pistimiz sayesinde rahatça dans edebilir, hatta bir ekiple anlaşıp koreografiye eşlik ederek misafirlerinize bir şov sunabilirsiniz. Hatta eşinizle birlikte karşılıklı da bunu yapabilirsiniz. Bunun dışında aklınıza gelebilecek her fikre açığız. Hayatınızda muhtemelen ilk defa yaşayacağınız davetiniz için elimizden geleni yapmak için hazırız ve eminiz ki, gecenin sonunda da herkesin dilinden düğününüzün ne kadar güzel olduğuna dair laflar işiteceksiniz.


Gelelim bizimle nasıl iletişime geçeceğinize. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, sizi kır alanımıza davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çaltılıdere Mahallesi, 195. Sk. No:195

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Myrina Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.