Kır Düğünü İzmir

Çamlık Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çamlık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çamlık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Çamlık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Çamlık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çamlık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çamlık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çamlık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çamlık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlık Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çamlık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Çamlık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamlık Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Çamlık Restaurant Hakkında

Benzersiz ve size özel bir gece için Çamlık Restaurant Aliağa sizin de tercihiniz oluyor!

Her anınızı özel kılmak ve gecelerinizi yalnızca size özel bir hale getirmek için farklı konsept çalışmaları, özel organizasyonlar ve şık tasarımlar yapabiliyoruz. Uzman bir kadro ile birlikte çalışmanın ayrıcalıklarını hissedeceğiniz bu gecede organizasyon sorumlumuz sayesinde omuzlarınızdaki yükü de alıyoruz!

Danışmanlık, planlama ve organizasyon yönetimi görevlerini de üstlenen organizasyon sorumlumuz her detayın tasarlanmasından sorumlu. Elbette gerekli durumlarda çözüm ortaklarımız ile irtibata geçmenizi de sağlıyor.

Çim alanda davetli sayınıza göre düzenlenmiş masa ve sandalye düzeni ile arzu ettiğiniz sayıda konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Beyaz masa örtüleri ve napolyon sandalyeleri tercih ediyoruz. Böylelikle konseptiniz için kibar bir görüntü ortaya çıkartıyoruz.

Aksesuarlar noktasında ise şamdanlardan sıklıkla destek alıyoruz. Altın ve beyaz tonlarındaki şamdanlarımız romantik atmosferlere rahatlıkla uyum sağlıyor. Masa ve sandalyelerinizde de yine konseptinizle uygun olacak şekilde süsmelere yer veriyoruz. Napolyon sandalyelerimizde konseptle uyumlu tüller kullanıyor, isteğiniz dahilinde farklı suplalarla masalarınız renklendiriyoruz.
Her detayını özenle hazırladığımız mekânımızda en çok özen gösterdiğimiz alan ise nikah masanızın bulunduğu alan oluyor. Çünkü ‘’Sonsuza dek evet!’’ dediğiniz bu bölümün harika bir ambiyansı olsun istiyoruz. 4 kolonun arasında bulunan nikah masası alanında led şıklar ve canlı çiçeklerle harikulade bir ambiyans yaratıyoruz. Burada çok güzel fotoğraf kareleri çekileceğinize eminiz.
Yeşilin ve mavinin bir tonunu bir arada göreceğiniz kır bahçemizde oldukça sevimli ve romantik bir ortam oluşturduk. Düğünlerinizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Siz de Aliağa kır düğün salonları fiyatlarını merak ediyor musunuz?

Öyleyse yapmanız gereken yalnızca ücretsiz teklif alma seçeneği ile tercihleriniz doğrultusunda Çamlık Restaurant fiyatları hakkında detaylı bilgi almak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kültür Mah. Şehit Bülent Kula Cad. 27 Aliağa, İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Çamlık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.