Kır Düğünü İzmir

Fokaia Garden

  • Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fokaia Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Fokaia Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı

Fokaia Garden Sıkça Sorulan Sorular

Fokaia Garden düğün fiyatları ne kadar?

Fokaia Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Fokaia Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Fokaia Garden Hakkında

İzmir'in büyüleyici atmosferi içinde unutulmaz bir kır düğünü hayal ediyorsanız, Aliağa'da yer alan Fokaia Garden tam da aradığınız yer olabilir. Fokaia Garden, benzersiz doğal güzellikleri ve sınırsız hizmet anlayışıyla öne çıkan bir düğün mekanı. Taze havayı soluyarak özel anlarınıza tanıklık etme fırsatı sunan düğünler gerçekleştiriyor, romantik ve sıcak bir atmosferle İzmir kır düğün mekanları listelerini altın harflerle süslüyorlar.

Davet Alanları

Kır düğünü etkinliklerinizde sınırsız bir konfor sunan işletme, size özel olarak tasarlanmış etkinlik alanları sunuyor. Konuklarınıza rahatlıkla ev sahipliği yapabileceğiniz geniş mekan seçenekleri, farklı büyüklüklerdeki davetlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi ve bütün davetlilerinizin rahat rahat hareket edebilmesini sağlıyor. Fokaia Garden’da gerçekleştireceğiniz bir kır düğünüyle eşsiz atmosfer ve rahatlığı en güzel gününüze taşıyabilir, hayalinizdeki düğününleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon

Fokaia Garden, ahşap detaylarının göz alıcı bir şekilde hakim olduğu bir düğün mekanı. Her zevke hitap eden dikdörtgen veya yuvarlak davet masaları, beyaz masa örtüleri ve özenle seçilmiş çiçek aranjmanlarıyla bir araya gelerek masalsı atmosfer yaratıyor. Beyaz masa örtüleri, zarafetin sembolü olarak yaygın kullanılırken, çiçek detaylarıyla süslenen davet masaları İzmir açık hava düğün mekanları arasında mekanın kır düğünü hizmetlerini vurguluyor.

Hizmetler

Yemek servisinden after party alanına kadar geniş yelpazede hizmetler sunarak, düğünlerinizi eksiksiz gerçekleştiriyorlar. Fokaia Garden'da aynı anda birden fazla kutlama gerçekleştirebilir, etkinliklerinizi aynı mekanda bütün yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Catering firması getirerek menülerinizi kişiselleştirebilir, engelli girişi ve vale hizmetinden yararlanabilirsiniz. Fotoğrafçı ve organizasyon firması getirme özgürlüğüyle özel anlarınızı en iyi şekilde yakalayabilirsiniz.

Geleneksel Türk mutfağının lezzetleriyle donatılmış menü seçenekleri, konuklarınıza unutulmaz gastronomik deneyimler sunsa da, menü tadımıyla lezzetleri önceden deneyimleyebilir, değişiklik yaparak tercihlerinizi yansıtabilirsiniz. Profesyonel organizasyon ekibi, etkinliğinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Hazırlık odası, özel anlarınıza hazırlanmanız için rahat alan sunarken, olumsuz hava koşullarına karşı alınan önlemlerle, etkinliğinizi planladığınız gibi gerçekleştiriyorlar.

Fokaia Garden, sadece düğün törenleri için değil, aynı zamanda nikah, nişan, kına gecesi gibi özel etkinlikleriniz için de ideal bir seçenek oluşturuyor. Şehir merkezinde bulunması sayesinde kolayca erişilebilir ve konuklarınızın ulaşımını kolaylaştırabilirsiniz. Etkinliğiniz boyunca büyüleyici şehir manzarasının eşlik etmesi için profilde yer alan bilgilerden işletme ile iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan İzmir düğün mekan fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Fatih, Bahçelievler Mevki Yolu, Aliağa İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.