Kolları Tül Gelinlik Modelleri

29.09.2020

Gelinliğinin romantik ve zarif detayları olsun istiyorsan tül kollu tasarımları tercih edebilirsin. Senin için tecrübeli modaevlerinin en güzel tül kollu gelinlik modellerini bir araya getirdik! Hemen incele, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geç!

Kolu Tüllü Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1422505

Özellikle sonbahar-kış düğünlerinde tercih edilen uzun kollu gelinlikler, tül kollu seçenekleriyle farklı tarzlara da hitap ediyor. Tamamı işlemeli tülden A kesim bu gelinlik, sade tül kollarıyla hem romantik hem de abartısız modelleri araştıran minimalist gelinlerin tercih edebileceği seçenekler arasında. Bu gelinlik ilgini çekiyorsa Dcey Bridal ile iletişime geçerek randevu ve bilgi alabilirsin.

Firmaya ilişkin ayrıntılı bilgi için şu yazımıza bakabilirsin: Dcey Bridal Dünyaca Ünlü Gelinlikleri Ayağınıza Getirsin

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Hakim Yaka Tül Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1452428

En trend gelinlik modellerinden olan hakim yakalı tasarımların da tül kollu seçenekleri bulunuyor. Sen de hem trendlere uygun hem de romantik tarzını yansıtacak bir gelinlik arıyorsan Hülya Kılıçoğlu Wedding'in yüksek yakalı, manşetleri dantelli, tül kollu tasarımını tercih edebilirsin. Modaevinin tül kollu gelinlik modellerine ve tüm tasarımlarına göz atmak istersen hemen firma profilini inceleyebilirsin!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Yırtmaçlı Kolu Tül Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1482480

Kolu tül gelinlik modelleri, genellikle üst vücudu ve kolları kalın, elma vücut tipine sahip gelin adaylarının en çok tercih ettiği tasarımlar arasında. Sen de böyle bir vücut tipine sahipsen, tül kollu, yırtmaçlı bu gelinliği tercih edebilirsin. Çünkü bu model ile kollarındaki fazlalıkları kamufle ederken aynı zamanda tüm dikkatleri düzgün bacaklarına çekebilirsin. Bu tasarımın Perla Modaevi imzası taşıdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Romantik Tarzda Uzun Tül Kollu Gelinlik

Görsel Numarası: Mgb0308

Atelier Mila, en modern ve şık gelinlik modellerine koleksiyonunda yer veren modaevlerinden. Firmanın romantik gelinliklerin ağırlıkta olduğu en yeni koleksiyonu arasında tül kollu modellere de yer var! A kesim , V yakalı, tülden bishop kol modeline sahip bu gelinliği basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adayları rahatlıkla giyebilir!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

FİRMALARI LİSTELE

Bishop Kol Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1479833

Glamour Bridal, romantik ve modern tarzda gelinlik modellerine imza atıyor. Firmanın en yeni koleksiyonu arasında yer alan, işlemeli tül kumaştan bu A kesim gelinliği küçük göğüslü gelin adaylarına öneriyoruz. Çünkü gelinliğin işlemeli üst kısmı, göğüsleri olduğundan büyük gösterme özelliğine sahip.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sade Tül Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1572287

Özellikle sade tasarımlı gelinlik modelleriyle dikkat çeken Sara Modaevi'nin tasarımlarını minimalist düğünlere ve nikah törenlerine çok yakıştırıyoruz. Firmanın koleksiyonu arasında yer alan bu bishop model tül kollu, A kesim, sade gelinliği de nikah töreninde tercih edebilirsin. Zarif bir topuz yaptırarak, gelinliğinle uyumlu zarif bir görünüme sahip olabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum