Kolları Tül Gelinlik Modelleri

04.08.2020

Gelinliğinin romantik ve zarif detayları olsun istiyorsan tül kollu tasarımları tercih edebilirsin. Senin için tecrübeli modaevlerinin en güzel tül kollu gelinlik modellerini bir araya getirdik! Hemen incele, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geç!

Romantik Kolları Tül Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1571313

Kolları tül gelinlik modelleri özellikle romantik tarzda gelin adaylarının tercihi oluyor. Üstü işlemeli tülden A kesim bu gelinlik de romantik gelinler için ideal seçenekler arasında. Kollardaki fazlalıkları da kamufle etmeye yardımcı olacak bu tasarımı beğendiysen Pınar Bent ile iletişime geçebilirsin.

Firmayla ilgili tüm detaylara şu yazımızdan ulaşabilirsin: İddialı Gelinlerin Adresi: Pınar Bent Gelinlik

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

İstanbul

0212 963 0441

%50 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %50 İndirim!

Uzun Kollu Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D1310475

Uzun tül kollu gelinlikler, ihtişamlı düğünlere çok yakışıyor! Çırağan Couture imzası taşıyan, az kabarık, işlemeli tülden uzun kollara sahip bu gelinlik, tarihi mekan ya da otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için uygun tasarımlar arasında. Hem nostaljik hem de romantik bir havaya sahip bu tasarım hoşuna gittiyse firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Çırağan Couture

İstanbul

0212 963 3512

%30 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Kolu Tüllü Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1422505

Özellikle sonbahar-kış düğünlerinde tercih edilen uzun kollu gelinlikler, tül kollu seçenekleriyle farklı tarzlara da hitap ediyor. Tamamı işlemeli tülden A kesim bu gelinlik, sade tül kollarıyla hem romantik hem de abartısız modelleri araştıran minimalist gelinlerin tercih edebileceği seçenekler arasında. Bu gelinlik ilgini çekiyorsa Dcey Bridal ile iletişime geçerek randevu ve bilgi alabilirsin.

Firmaya ilişkin ayrıntılı bilgi için şu yazımıza bakabilirsin: Dcey Bridal Dünyaca Ünlü Gelinlikleri Ayağınıza Getirsin

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Dcey Bridal

İstanbul

0212 963 2407


Kolları Tül Detaylı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1544986

Kolları tül detaylı gelinlik modelleri de özellikle son yıllarda gelin adaylarının en sevdiği tasarımlar arasında yer alıyor. Tül kumaştan katlı, fırfırlı kol tasarımına sahip bu gelinlik de tül detaylı modellerin en şık örneklerinden biri. "Peki bu gelinliği nereden bulabilirim?" diye merak ediyorsan deneyimli modaevlerinden Züleyha Kuru Fashion House ile iletişime geçmenin yeterli olduğunu da belirtelim!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Züleyha Kuru Fashion House

İstanbul

0212 963 0496

%40 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirim!

Hakim Yaka Tül Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1452428

En trend gelinlik modellerinden olan hakim yakalı tasarımların da tül kollu seçenekleri bulunuyor. Sen de hem trendlere uygun hem de romantik tarzını yansıtacak bir gelinlik arıyorsan Hülya Kılıçoğlu Wedding'in yüksek yakalı, manşetleri dantelli, tül kollu tasarımını tercih edebilirsin. Modaevinin tül kollu gelinlik modellerine ve tüm tasarımlarına göz atmak istersen hemen firma profilini inceleyebilirsin!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Hülya Kılıçoğlu Wedding

İstanbul

0216 706 0197

%40 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirim

Yırtmaçlı Kolu Tül Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1482480

Kolu tül gelinlik modelleri, genellikle üst vücudu ve kolları kalın, elma vücut tipine sahip gelin adaylarının en çok tercih ettiği tasarımlar arasında. Sen de böyle bir vücut tipine sahipsen, tül kollu, yırtmaçlı bu gelinliği tercih edebilirsin. Çünkü bu model ile kollarındaki fazlalıkları kamufle ederken aynı zamanda tüm dikkatleri düzgün bacaklarına çekebilirsin. Bu tasarımın Perla Modaevi imzası taşıdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Perla Moda Evi

İstanbul

0216 706 2462

%50 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %50 İndirim!

Romantik Tarzda Uzun Tül Kollu Gelinlik

Görsel Numarası: Mgb0308

Atelier Mila, en modern ve şık gelinlik modellerine koleksiyonunda yer veren modaevlerinden. Firmanın romantik gelinliklerin ağırlıkta olduğu en yeni koleksiyonu arasında tül kollu modellere de yer var! A kesim , V yakalı, tülden bishop kol modeline sahip bu gelinliği basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adayları rahatlıkla giyebilir!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Atelier Mila

İstanbul

0216 706 0451

%10 indirim Tüm Gelinlik Modellerinde Net %10 İndirim!

Nurcan Ege Wedding Dress

İstanbul

0216 706 2461

%40 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirim

Bishop Kol Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1479833

Glamour Bridal, romantik ve modern tarzda gelinlik modellerine imza atıyor. Firmanın en yeni koleksiyonu arasında yer alan, işlemeli tül kumaştan bu A kesim gelinliği küçük göğüslü gelin adaylarına öneriyoruz. Çünkü gelinliğin işlemeli üst kısmı, göğüsleri olduğundan büyük gösterme özelliğine sahip.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Glamour Bridal

İstanbul

0216 706 0638

%20 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel Yapılacak Özel Dikim Modellerimizde %20 İndirim!

Sade Tül Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1572287

Özellikle sade tasarımlı gelinlik modelleriyle dikkat çeken Sara Modaevi'nin tasarımlarını minimalist düğünlere ve nikah törenlerine çok yakıştırıyoruz. Firmanın koleksiyonu arasında yer alan bu bishop model tül kollu, A kesim, sade gelinliği de nikah töreninde tercih edebilirsin. Zarif bir topuz yaptırarak, gelinliğinle uyumlu zarif bir görünüme sahip olabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sara Moda Evi

İstanbul

0216 706 2316

%50 indirim Özel Dikim Gelinlik + 2 Adet Duvak + Taç + Kese %50 İndirimle 3.000 TL!

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum