Ünlü Markaların 2014 Gelinlik Koleksiyonları

1:27 dakika

06.01.2015

Henüz 2013 yazı gelmeden en ünlü markaların 2014 gelinlik koleksiyonları karşınızda! İspanyol devi Pronovias’tan Fransız esintili Monique Lhuilier’e dünyanın en iddialı gelinlik markaları 2014 koleksiyonlarını sergilemeye başladı. Bu koleksiyonlardan ilk haberdar olan siz olun!

Pronovias

Gelinlik modasında her zaman ilk sözü söyleyen ve son noktayı koyan marka Pronovias; 2014 gelinlik modası için gelinler alıştığımız tarzın dışına çıksın istiyor gibi. Son yıllarda gözümüzün çok alıştığı straplez gelinlik modelleri yerine, dekolteleri tülle örten modeller, omuzlara düşen askılar ve abartılı çiçeklerle süslenmiş gelin başı modelleri yaratılmış. Geleneksel çizgiyi takip eden gelinleri bile baştan çıkaracak bu özgün koleksiyona mutlaka göz atmalısınız.

Pronovias 2014 Koleksiyonu’ndan daha fazla örnek görmek için tıklayın!

Pronovias

Monique Lhuillier

Tüllere sarılmış, kumaş çiçeklerle bezenmiş, fiyonklarla süslenmiş feminen bir gelin olmak için Monique Lhuillier’in 2014 gelinlik koleksiyonu biçilmiş kaftan. Duvak yerine uzun kuyruğuyla sizi takip edecek tülden yapılmış ikinci bir katmana ne dersiniz? Ya da tüylü bir mini gelinlik nasıl olur? Zarafetle yeniliğin harmanlandığı gelinlikler için Monique Lhiullier’in 2014 koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.

Gelinlik İndirimleri

Pınar Bent
%50 İNDİRİM
383 34 30
Pınar Bent

2020 Gelinlerine Özel Hazır Model Gelinliklerimiz %50 İndirimle Sizlerle!...

Perla Moda Evi
%70 İNDİRİM
88 1 8
Perla Moda Evi

Onlarca Hazır Modelimiz %70 İndirimle 1000 TL İle 3000 TL Arasında!...

Monique Lhuiller 2014 Koleksiyonu’ndan daha fazla örnek görmek için tıklayın!

monique-Lhulier

Oscar De La Renta

İlkbahar coşkusunun insanda yarattığı tüm pozitif duyguları Oscar De La Renta’nın 2014 gelinlik modelleri üzerinde görebilirsiniz . Duvakları ve süslemelerinde çiçek motiflerinin hakim olduğu bu gelinlikleri kır düğünlerinde ve elinizde canlı çiçeklerle kullanmalısınız.

Oscar Del La Renta 2014 Koleksiyonu’ndan daha fazla örnek görmek için tıklayın!

Oscar-de-la-renta

Carolina Herrera

Amerikalı tasarımcı Carolina Herrera’nın 2014 gelinleri için ön gördüğü tarz iyi tanımlanmış bir silüetten ibaret. Tafta, ipek ve jarse gibi kumaşlarla tasarlanmış gelinlikler net çizgilere sahipler. Cool ve ağırbaşlı modellerden hoşlanan gelinler için bu koleksiyon ideal.

Carolina Herrera 2014 Koleksiyonu’ndan daha fazla örnek görmek için tıklayın!

Carolina-Herrera

Reem Acra

Taşlar, pullar ve heyecanlı transparan ögelerle tanımlanan Reem Acra gelinlikler, 2014’ün en çılgın gelinlerine hitap ediyor. Kendini klasik gelin çizgisinin dışında görmek isteyen gelinlerin mutlaka incelemesi ve esinlenmesi geren bir koleksiyon.

Reem Acra 2014 Koleksiyonu’ndan daha fazla örnek görmek için tıklayın!

Reem-Acra

Gelinlik Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelinlik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BT

Bengü Tereci

27/10/2014

Monique Lhuillier hayalimdeki gelinlikleri yapmaya tüm hızla devam ediyor ve ben her gecen gun dahada kararsız kalıyorum :(( gerçi hiç yapılmamış olmasından daha iyidir sanırım :)


N

Nilgün

27/10/2014

bakalım onumuzdeki sene bizi neler bekliyor