Şehir Şehir Gelinlik Fiyatlarını Öğrenin

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:58 dakika

29.06.2020

Evlilik için oluşturduğunuz bütçenin ne kadarını hayalinizdeki gelinlik modelini ayıracaksınız? Yaklaşık olarak bir miktar tahmin edebiliyor musunuz? Şehrinizdeki gelinlik fiyatları ortalama ne kadar, sizler için araştırdık.

gelinlikciler

İstanbul Gelinlik Fiyatları

Eğer bir İstanbul gelini olacaksanız işiniz gerçekten zor. Her konuda olduğu gibi gelinlik modelleri konusunda da çok fazla alternatif arasından tercih yapmak zorundasınız. Gerek model gerek kalite gerekse fiyat anlamında çok geniş bir skala ile karşı karşıyasınız. İstanbul gelinlik firmaları karşımıza ortalama 3.000 TL ile çıkarken söylenebilecek minimum fiyat 1.500 TL olacaktır.

Ankara Gelinlik Fiyatları

Binlerce gelinlik modeli arasından hayalimizdeki gelinliğin birebir aynısını bulmak biraz zor olsa da her zaman en iyi seçeneği değerlendirmek için gezdiğimiz gelinlik moda evlerinin sayısı bir türlü yeterli gelmez. Tam bir markayı çok beğeniriz ki o da ne gelinlik fiyatları bizim bütçemizin çok üzerindedir. Peki Ankara gelinlik firmaları bu bütçenin neresinde duruyor? Ankaralı gelinleri minimum başlangıç fiyatı olarak 1.250 TL, ortalama 2.500 TL bekliyor.

İzmir Gelinlik Fiyatları

Malum İzmir’in kızları da gelinleri de çok güzel olur. Havasından mı, suyundan mı yoksa birbirinden güzel gelinlik modellerinden mi? Bir İzmir düğününde en az körfez manzarası kadar büyüleyici bir gelinlik giymek istiyorsanız İzmir gelinlik firmalarına ortalama 3000 TL, minimum 1000 TL bütçe ayırmalısınız. Fakat elbette bu fiyatların bir üst sınırı olmadığını, fiyatların gelinliğin kumaşına, işlemelerine, danteline, detaylarına ve tasarımına göre değiştiğini unutmamakta fayda var.

Gelinlik İndirimleri

Emine Meral Moda Evi
Hediye
51 42
Emine Meral Moda Evi

Gelinlik Alışverişlerinde Uzun Duvak, Kısa Duvak ve Gelin Kesesi Hediye!

Glamour Bridal
%20 Indirim
249 2 7
Glamour Bridal

2023 Erken Rezervasyonlarında %20 İndirim !

Adana Gelinlik Fiyatları

Düğün mekanını belirledikten sonra aslında düğün organizasyonunun en önemli aşaması gelinlik seçmektir. Kimi zaman uzun uğraşlar sonucu bulunabilir o aklımızdaki gelinlik kimi zaman elinizle koymuş gibi… Elbette hiçbir şey içinize sinen bir model olmasından daha önemli değildir; fakat yine de gelinlik için ayırdığımız bütçenin de bir gerçekliği vardır. Adana gelinlik firmaları minimum 800 TL’den başlattıkları gelinlik fiyatlarında ortalama 1.500 TL’ye çıkıyorlar.

Antalya Gelinlik Fiyatları

Hangi mevsime hangi gelinlik uyar, gelinlik vücut tipine göre nasıl seçilir, en son gelinlik trendleri nelerdir gibi soruların cevaplarını ve daha birçok fikri bulabileceğiniz Düğün.com Antalya gelinlik firmaları arasında seçim yaparken de yanınızda. Antalya’da ortalama bir gelinliği 3000 TL’ye alabiliyorken, minimum fiyat olarak karşımıza 1.000 TL çıkmakta.

Bursa Gelinlik Fiyatları

Bursa daha birçok kategoride olduğu gibi gelinlik firmaları kategorisinde de ortalamayı yukarı çeken şehirlerden. İstanbul’a olan yakınlığı, bir sanayi şehri ve Türkiye’deki dördüncü kalabalık şehir oluşu gibi faktörler fiyatlarda çıtanın yükselmesine sebep oluyor. Bursa gelinlik firmaları ortalama bir gelinliği 3000 TL, minimum özelliklere sahip bir gelinliği 2000 TL’ye temin ediyor.

Gelinlikçiniz Düğün.com'da

Düğün.com sayfalarında gelinlik seçiminde size yardımcı olacak yazıları okuyarak fikir edinebilir, galerileri dolaşarak gelinlik modellerini inceleyebilir ve Düğün.com bünyesindeki gelinlik firmalarına ulaşarak randevu alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hemen şehrinizdeki gelinlikçileri incelemeye başlayın!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

zeynep şahin

Düğün Tarihi: 20.10.2014


istanbul-fatihte ortalama ve altında güzel gelinlikler bulabilirsiniz bence


gülay yücetürk

Düğün Tarihi: 25.01.2014


kocaelideki gelinlik fiyatları ve hepsine birden gidemiyceğim için gelinlik modellerini nasıl görebilirim teşekkürler.