Miss Defne

E-posta Gönder

Miss Defne Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Miss Defne Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miss Defne Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model

Miss Defne Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Miss Defne Hakkında

Hayatınızın en özel ve aynı zamanda önemli “Evet!” yanıtını verirken üzerinizde Miss Defne Gelinlik imzasının olmasını istiyorsanız profesyonel kadromuzla sizi Kayseri’de bekliyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayına hizmet vererek her şeyin sorunsuz olduğu bir düğün süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen gelinliğin nasıl detaylara sahip olduğunu öğreniyoruz. Gelinlik seçiminde düğünün yapılacağı mekan, konseptiniz ve tarzınız oldukça belirleyici oluyor. Mağazamız içerisinde bulunan hazır modeller arasından zevkinize uygun gördüğünüzü tercih edebilir, ufak tadilatlarla üzerinize göre hazırlayabiliriz. Eğer hazır modellerimizin içerisinde kendinize yakın bulduğunuz bir gelinlik bulamadıysanız özel dikim hizmetimizle size yardımcı olarak hayalini kurduğunuz gelinliği tasarlıyoruz. Saten kumaşlar, tüller, helen, balık ve prenses model gelinliklerimizle vücut ölçülerinize uygun bir gelinlik ortaya çıkarıyoruz. Parıltılı taşlar, simli tüller ve dantellerle gelinliğinizi süsleyerek etkileyici bir görüntüye kavuşturuyoruz. Üstelik sadece gelinliğinizi değil görüntünüzü güzelleştirecek ve tamamlayacak aksesuarları da sizin için özel olarak hazırlıyoruz.

Birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerimiz arasından sizin de zevkinize uyan bir modeli bulacağınıza inanıyoruz. Satın alma hizmetimizin yanına ek kiralama da yapabilirsiniz. Böylelikle yüksek ücretler ödemekten kurtularak hem içinize sinen hem de uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz.

Siz de Miss Defne Kayseri’nin göz kamaştıran gelinlerinden biri olmak istiyorsanız profesyonel kadromuzla sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle çok kolay bir şekilde iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Her şeyin gönlünüzce olacağı bir düğün yaşamanızı ve tüm bu anlarınızda ışıltınızla göz kamaştıracak Miss Defne gelinliği içerisinde olmanızı diliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Cumhuriyet, 38350 Melikgazi/Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.