Elif Gelinlik

4 2

E-posta Gönder

0352 353 3648

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Her model gelinlik abiye nişanlık bindallı bulunur her zevke ve bütçeye uygun gelinlikler mevcuttur

Hakkında

Moda ve gelinlik sektöründe çok uzun yıllardır çalışıyor, çıraklıktan başladığımız işimizi bugün profesyonel olarak yapmanın gururunu yaşıyoruz. Atölye ve mağazamız Elif Gelinlik Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunuyor ve başta ilçemiz olmak üzere şehrin her bölgesine hitap edebiliyoruz. Bize göre moda, bir tutku ve sevilerek icra edilmesi gereken bir sanat. Bu sebeple atölyemizde çalışan herkes işini seviyor hem de saygı duyuyor ve bu sayede kaliteli bir hizmet verip müşterilerimizi ne olursa olsun memnun edebiliyoruz.

Özel günlerde uyulması gereken bazı giyim kodları ve kuralları vardır ve biz de yaptığımız işle bunun bir parçasıyız. Fakat arada bir farkla, biz gelinlerin hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Sadece zorunda olduğu için o elbiseyi giyenlere değil o gelinliğe sahip olmayı çok isteyenlere hizmet ediyoruz. Bu sebeple tüm farklı tarzlara ve beğenilere sahip olan gelinlere hitap edebilmek için çok geniş bir yelpazede çalışıyoruz. Hem hazır modeller hem de dileyen için özel dikim yapmak suretiyle bunu en iyi şekilde başarıyoruz.

Eğer tamamen size ait olacak ve kendinizi özel hissettirecek bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız sizin için tasarlayabiliriz. Vücut ölçülerinize, vücut tipinize ve tamamen zevkinize göre bir gelinlik tasarladıktan sonra onu yapım aşamasına geçiriyoruz. Kaliteli kumaşlar ve danteller kullanarak tasarımı el işçiliği ile dikkatle dikiyoruz. Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için sizi atölyemize davet edip prova alıyoruz. Kısa bir süre içerisinde de tam hayal ettiğiniz gelinliği size teslim ediyoruz.

Elbette ki sadece gelinlik değil, abiyeler, nişanlıklar ve bindallılar da bulunduruyor, birbirinden güzel hazır modellerle gelin adaylarımıza seçenekler sunuyoruz. Kayseri gelinlik abiye mağazaları arasında Elif Gelinlik’i tercih ederseniz pişman olmazsınız. Yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın ve randevunuzu alın.

İletişim

Ümüs Şahan

  • Telefon: 0352 353 3648

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Serdar Cad. No:17 /C Melikgazi Kayseri

Elif Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!