Gelinlik

Nevşehir Gelinlik Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Öncelikle hayallerinizi süsleyen, o çok beğendiğiniz gelinliğin vücut tipinize uygun olup olmadığını anlamalısınız. Peki bunu anlamak için ne yapmalısınız? Dört çeşit vücut tipi vardır: Kum saati, dikdörtgen, armut ve elma tipleri. Kum saati vücut tipi orantılı bir tiptir. Yani böyle bir vücuda sahipseniz, çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü fit bir vücuda sahipseniz giyeceğiniz hemen hemen tüm gelinlikler size yakışacaktır. Dikdörtgen vücut tipinde göğüs, bel ve kalça ölçüleri hemen hemen birbirine yakındır. Yani bu vücut tipinde bel oyuntusu varla yok arasındadır. Armut vücut tipi, Türk kadınlarının çoğunun sahip olduğu bir vücut tipi olup, üst gövdenin dar, kalçaların daha geniş olduğu bir vücut şeklidir. Son olarak elma vücut tipinde ise üst gövde alt gövdeye göre daha geniş olup, basenler ve bacaklar dardır. Tüm bu anlatılanlara göre, siz de kendi vücut tipinizi anlayabilirsiniz. Vücut tipinizi belirleme konusunda gelinlikçiler de size yardımcı olacaktır.

Eğer pek çok moda evi gezip hala beğeninize ve vücut tipinize uygun bir gelinlik bulamadıysanız, size özel gelinlik dikimi yapacak bir gelinlikçi ile anlaşabilirsiniz.. Eğer özel dikim gelinlik tercih edecekseniz gelinlik firmanız ile 5-6 ay öncesinden randevulaşmanızı öneririz.

Nevşehir Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Nevşehir’de gelinliğinizi satın alabileceğiniz gibi kiralayabileceğiniz pek çok gelinlikçi bulabilirsiniz. Gelinlik kiralama yöntemi sayesinde evinizde depolama için ayrıca bir alan açmanız gerekmez. Şehrinizde gelinlik satış ve kiralama yapan pek çok gelinlik firmasını bulunduğunuz sayfa aracılığıyla listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları