Semra Yıldırım Moda Evi

Call Me Widget Avatar Aradığın Firmayı Birlikte Bulalım! Mekandan, gelinlikçiye Düğün.com’a özel fiyatlar için numaranı bırak.
Düğün.com, çiftlerden hiçbir servisi için komisyon veya ücret almaz.

Semra Yıldırım Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet Tesettür gelinlik
Teslim Süresi
4 hafta

Semra Yıldırım Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Semra Yıldırım Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Semra Yıldırım Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Semra Yıldırım Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Semra Yıldırım Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.

Semra Yıldırım Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Semra Yıldırım Moda Evi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Semra Yıldırım Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Semra Yıldırım Moda Evi 3-5 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Semra Yıldırım Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Semra Yıldırım Moda Evi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

3-5

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak

Semra Yıldırım Moda Evi Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa, Semra Yıldırım Moda Evi değerli gününüzde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modelleriyle hizmetinizde.
İşini aşkla yapan tüm ekibimiz gelinliği seçme aşamalarından teslim aldığınız dakikaya kadar titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. ‘’Tamamen içime sinen bir gelinlik giymek istiyorum’’ diyenlerdenseniz; Semra Yıldırım Moda Evi hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Semra Yıldırım Moda Evi İletişim Bilgileri

  • Adres:

    Uğur Mumcu Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 29, 34265 Sultangazi/İstanbul

  • Yol Tarifi Al
  • Semra Yıldırım Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.