Bedenci Rüzgar

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Bedenci Rüzgar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den az

Bedenci Rüzgar Özellikler

Özellikler
Özel dikim
Teslim Süresi
4 hafta

Bedenci Rüzgar Sık Sorulan Sorular

Bedenci Rüzgar gelinlik fiyatları ne kadar?

Bedenci Rüzgar gelinlik fiyatları 5.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bedenci Rüzgar gelinlik teslim süresi ne kadar?

Bedenci Rüzgar gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Bedenci Rüzgar kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Bedenci Rüzgar 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Bedenci Rüzgar aksesuar sağlıyor mu?

Bedenci Rüzgar, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Bedenci Rüzgar pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Bedenci Rüzgar pazar günü hizmet vermiyor.


Bedenci Rüzgar düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Bedenci Rüzgar düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Bedenci Rüzgar Hakkında

Sultangazi'de faaliyet gösteren Bedenci Rüzgar, hayatınızın en değerli gününde muhteşem bir güzellikle konuklarınızın karşına çıkmanızı sağlıyor. Farklı beden alternatifleriyle çalışabilmemiz, şık kumaşlardan tasarladığımız gelinlik modellerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Eğer siz de gelinliğinizi alacağınız veya diktireceğiniz firmayı hala bulamadıysanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Her kadın düğün gününde düğün konseptiyle uyumlu bir gelinlik giymek ister. Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak üstlendiğimiz sorumlulukla sizi bu değerli güne en güzel şekilde hazırlıyoruz. Hayallerinizi, isteklerinizi bizden ne beklediğinizi dinliyor, hizmetlerimizi ona göre çeşitlendiriyoruz. Yeri gelmişken belirtelim; hazır model gelinliğimiz bulunmuyor. Sadece özel gelinlik dikimi yapıyoruz.

Biraz da süreci nasıl yönettiğimizden bahsedelim;

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde hemen uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Görüştüğümüz gün bir kahve eşliğinde aklınızda bir model olup olmadığını soruyoruz. Eğer beğendiğiniz bir tasarımla geldiyseniz yanımıza işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz gelinlik nasıl olursa olsun onu yapabilecek yetenek ve yeterliliğe sahibiz. Zaten uzun yıllar bu sektörde olduğumuz için de güveninizi boşa çıkarmayacağımızı düşünüyoruz. Hayallerinizdeki gelinliği tasarlamadan önce kalıp çalışmaları yapıyoruz. Gelinliğinizin vücudunuza tam oturması çok önem verdiğimiz bu konu. Bu nedenle hassas davranıyoruz bu süreçte. Daha sonra seçtiğiniz kumaşta gelinliğinizi dikmeye başlıyoruz. İstenilen görünüm sağlanana kadar sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Özel dikim gelinlik fiyatlarımızın tercih ettiğiniz model ve kumaşa göre değişiklik gösterdiğini de belirtelim.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve gelinlik tasarımınızı bize emanet etmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak uygun bir tarihe hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.