Bedenci Rüzgar

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sultangazi, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Vizaje Gelinlik
50 12

Avcılar

Vizaje Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Esin Arıcan Haute Couture
50 2 8

Şişli

Esin Arıcan Haute Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sultangazi'de faaliyet gösteren Bedenci Rüzgar, hayatınızın en değerli gününde muhteşem bir güzellikle konuklarınızın karşına çıkmanızı sağlıyor. Farklı beden alternatifleriyle çalışabilmemiz, şık kumaşlardan tasarladığımız gelinlik modellerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Eğer siz de gelinliğinizi alacağınız veya diktireceğiniz firmayı hala bulamadıysanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Her kadın düğün gününde düğün konseptiyle uyumlu bir gelinlik giymek ister. Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak üstlendiğimiz sorumlulukla sizi bu değerli güne en güzel şekilde hazırlıyoruz. Hayallerinizi, isteklerinizi bizden ne beklediğinizi dinliyor, hizmetlerimizi ona göre çeşitlendiriyoruz. Yeri gelmişken belirtelim; hazır model gelinliğimiz bulunmuyor. Sadece özel gelinlik dikimi yapıyoruz.

Biraz da süreci nasıl yönettiğimizden bahsedelim;

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde hemen uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Görüştüğümüz gün bir kahve eşliğinde aklınızda bir model olup olmadığını soruyoruz. Eğer beğendiğiniz bir tasarımla geldiyseniz yanımıza işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz gelinlik nasıl olursa olsun onu yapabilecek yetenek ve yeterliliğe sahibiz. Zaten uzun yıllar bu sektörde olduğumuz için de güveninizi boşa çıkarmayacağımızı düşünüyoruz. Hayallerinizdeki gelinliği tasarlamadan önce kalıp çalışmaları yapıyoruz. Gelinliğinizin vücudunuza tam oturması çok önem verdiğimiz bu konu. Bu nedenle hassas davranıyoruz bu süreçte. Daha sonra seçtiğiniz kumaşta gelinliğinizi dikmeye başlıyoruz. İstenilen görünüm sağlanana kadar sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Özel dikim gelinlik fiyatlarımızın tercih ettiğiniz model ve kumaşa göre değişiklik gösterdiğini de belirtelim.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve gelinlik tasarımınızı bize emanet etmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak uygun bir tarihe hemen randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Rüzgar Bey

  • Adres: Sultangazi/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.