Selamiye Işık Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

Sultangazi, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Merve Modaevi 34
10

Esenyurt

Merve Modaevi 34

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2002 yılından beri çok sayıda gelin adayının yaşamının en özel günlerinden biri olan düğünü için düşlerinde olan gelinliği Selamiye Işık Gelinlik ismi altında hazırlıyoruz. Profesyonel bir ekiple her şeyin rüyalarınızdaki gibi olmasını sağlıyoruz.

Gelinlik sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir modaeviyiz. Samimi ve aile sıcaklığını yansıtacak bir atmosferde doğru gelinliği bulmanız için yardımcı oluyoruz. Yaptığımız işi çok seviyor ve çalışmalarımızda içimizdeki tutkuyu her daim yansıtıyoruz. Hazır model ve özel dikim hizmetlerimizle her tarz gelin adayına hitap ediyoruz. Satış hizmetlerimize ek olarak bütçenizi düşünerek kiralama yapma ayrıcalığını da sunuyoruz.

Doğru gelinlik modelini bulmanın kolay olmadığının farkındayız. Bunun için sizinle ayrıntılı olarak uzun görüşmeler yapıyoruz. Modaevimizde yer alan hazır modelleri size göstererek beğendiğiniz tarzları denemenizi istiyoruz. Zevkleriniz, karakteriniz, düğün mekanınızın konsepti ve vücut hatlarınız göz önüne alınarak size en çok yakışacak tarzı profesyonel satış danışmanlarımızla birlikte belirliyoruz. Gelinlik hizmetimize ek olarak nişanlık, özel günler ve kına geceleri için abiye hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim yaptırmak isteyen bir gelinseniz vücut ölçülerinizi aldıktan sonra yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyoruz. Hazır gelinliklerimizde ise eğer model tadilat gerekiyorsa yardımcı oluyoruz. Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimiz içerisinde gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak eksiksiz bir gelin görüntüsüne kavuşmanızı sağlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer alan Selamiye Işık’ın gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz. Randevu usulü çalıştığımız için formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Hem fiyat bilgisi alabilmeniz hem de modellerimize göz atabilmeniz için sizi bekliyoruz.

İletişim

Selamiye Işık

  • Adres: Uğur Mumcu Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:606 İç Kapı No:5-6 Şahinler İş Merkezi Sultangazi/İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!