Chione By Tülay Karaağaç

E-posta Gönder

Chione By Tülay Karaağaç Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Chione By Tülay Karaağaç Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Chione By Tülay Karaağaç Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hafta sonu hizmet

Chione By Tülay Karaağaç Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Chione By Tülay Karaağaç Hakkında

Peri kızlarından ilham alan bir gelinlik koleksiyonunu Chione By Tülay Karaağaç markası bünyesinde görebilir, düğününüzde göz alıcı görünebilirsiniz.

İstanbul gelinlik modaevleri arasında farklı tasarımlarımızla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir markayız. Alanında uzman tasarımcılarımızla şahane gelinlikler tasarlıyoruz. Ünlü modacı Zeynep Tunuslu tarafından modaevimiz Chione için romantizmin öne çıktığı modellerden oluşan muhteşem bir gelinlik koleksiyonu hazırlandı. İsmi ise “Düş Bahçeleri”.

Tülay Karaağaç gelinlik konseptinde bulunan bu 30 parçalık koleksiyonda üç boyutlu çiçek formları, danteller, tül kullanımı, kristal taşlar, gölgeli tonlamalar, transparan efektler, ışıltılı ve hacimli formlar, sırtta dekolteler, görkemli duruşlar bolca kullanıldı. Tüm bu saydıklarımıza ek olarak sade, yalın ve kusursuz çizgilere sahip modellerimiz de bulunuyor. Neo-klasik çizgiye sahip gelinliklerimiz, romantik ve vintage tarzdan hoşlanan gelinlere hitap ediyor.

Koleksiyona “Düş Bahçeleri” isminin verilme nedeni ise modacının esin kaynağından dolayı. Zeynep Tunuslu, koleksiyonu hazırlarken gizli, kuytu ve loş bir ormanda yolculuğa çıkan peri kızlarını hayal ettiğini söylüyor. Modellerde ilk göze çarpanlar küçük çiçekler, tüller ve uçuşan kumaşlar…

İşimizi severek yapıyoruz. Bizim önceliğimiz daima gelinlerimizi memnun etmek. Doğru gelinliği bulmanızı ve unutulmayacak güzellikte bir gelin olmanızı sağlamak istiyoruz. Markamız bünyesinde bahsettiğimiz koleksiyon dışında daha pek çok model yer alıyor. Kendimizi sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyoruz. Birbirinden farklı gelinlik tarzını sizin için hazırlıyoruz. Modaevimize geldiğinizde mutlaka içinize sinecek bir hizmet almanızı ve mağazamızdan gülen bir yüzle ayrılmanızı sağlıyoruz.

Siz de Kadıköy gelinlikçileri arasında bir tercih yapacaksanız, modellerimize yakından göz atmak ve fiyatlarımızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun için sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul- Kadıköy, Erenköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Chione By Tülay Karaağaç Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.