Hayalet Abiye Ve Gelinlik

16

E-posta Gönder

0216 706 0426

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

Straplez Gelinlikler

Straplez Gelinlikler

8 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

7 model

Modern Gelinlikler

Modern Gelinlikler

7 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

16 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Modern, helen, klasik, bohem, prenses, balık, yarı balık, tam balık, nostaljik modeller, straplez gelinlik, askılı gelinlik, tesettür gelinlik, dantel gelinlik, taş işlemeli gelinlik, saten gelinlik

Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmanın yolu Hayalet Abiye ve Gelinlik mağazasına uğramaktan geçer. Alanında uzman kadromuz ve birbirinden güzel gelinlik modellerimizle sizi en iyi şekilde misafir ediyor, peri kızı görünmenizi sağlıyoruz.

Gelinlik ve moda sektöründe çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Hem dünyada hem de ülkemizde moda olan tüm düğün trendlerini yakından takip ediyoruz. İşimizi seviyoruz ve tasarımlarımızı tutkuyla yapıyoruz. Düğünler için gelinlik modelleri tasarlamakla yetinmiyor aynı zamanda nişan ve kına gecesi eğlenceleri için abiye dikimi de yapıyoruz. Bizim için sizin mutlu olmanız ve beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanız çok önemli. Bugüne kadar çok sayıda kadını Kadıköy gelinlikçileri arasında yer alan mağazamızda ağırlamayı başardık. Hepsi de çalışmalarımızdan, ilgi ve alakamızdan memnun kaldılar. En büyük referansımız, gelinlerimiz.

İllüzyon yakalı, straplez, düşük omuzlu, prenses kesim ya da balık model bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Saten, organze tül ya da şifon gelinliklerimizle istediğiniz tarzı yakalayabilir ve göz alıcı görünen bir gelin olabilirsiniz. Tüm bunlara ve daha fazlasına bizimle çalışarak ulaşmanız mümkün.

Modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Tamamen sizin beğeninize uyacak hazır modellerimizi önünüze çıkarıyoruz. İstediğiniz gelinliği geniş deneme kabinlerimizde deneyebiliyorsunuz. Eğer özel dikim bir hizmet almak isterseniz size seve seve yardımcı oluruz. Tasarımcılarımıza istediğiniz modeli anlatmanız gelinliği dikmemiz için yeterli. Tabii ki kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar pek çok detayda kararı sizin vermenizi istiyoruz. Tecrübelerimizle yönlendirmelerde bulunsak bile hep sizin dediğiniz oluyor.

İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Hayalet Abiye ve Gelinlik ile irtibata geçmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak görüşme randevusu alabilirsiniz.

İletişim

Gülen Ekşi

  • Telefon: 0216 706 0426
  • Adres: Nadirağa Sk. İpek Apt. No:14 Göztepe

Hayalet Abiye Ve Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!