Classy Atelier

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Classy Atelier Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Classy Atelier Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Classy Atelier Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Classy Atelier Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Classy Atelier Hakkında

Son zamanların trend gelinlik modellerini sizinle buluşturacak Classy Atalier, İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteriyor. Her biri alanında uzman tasarımcılarımızla çıktığımız bu keyifli yolda aradan yıllar geçmesine rağmen ilk gün heyecanımızı hiç kaybetmedik. İşte bu güzel motivasyonla mutluluğunuz için çalışıyor, size en çok yakışan gelinlik modeline beraber karar veriyoruz.

Hayatının en değerli gününde göz kamaştırmak isteyen gelin adaylarımız için her modelde her kesim ve tarzda gelinliklerle rahatça seçim yapma imkanı sunuyoruz. Model seçimi ve dikim aşamasında %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle hareket ediyor; kaliteli kumaşlar, gerçek taşlarla işlemeler, dikiş ve el işçiliği detaylarımızla şıklığınıza ışık tutuyoruz.

Kadıköy gelinlik mağazaları arasında bulunan Classy Atalier’de hiçbir endişe yaşamadan zamanın keyfini çıkaracaksınız. Çünkü mağazamızda geldiğinizde odak noktamız yalnızca siz oluyorsunuz. Hal böyle olunca büyük bir emek vererek tasarladığımız gelinliklerimizi görmeniz ve denemeniz için randevu oluşturmanız gerekiyor. Bu süreçte her detayın içinize sinmesini istediğimizden oldukça titiz bir süreç yönetiyoruz.

Peki hazır model mi yoksa özel dikim gelinlik mi tercih edeceksiniz? İlk olarak bu soruya yanıt veriyoruz birlikte. Böylelikle yaptığımız seçime göre prova veya tasarım sürecini planlamak için de yeterli vakit kalıyor. Özel tasarım model seçiminizde vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarıyoruz. Hemen ardından hayallerinizi yansıtan kumaş, dantel, güpür ve taş detaylarının seçimini yapıyoruz. Dikim aşmasında sizi bol bol provalara davet ediyoruz ki içinize sinmeyen bir detay olduğunda anında değişiklik yapabilelim. Gelinliğinizi oldukça kısa bir sürede teslim alabileceğinizi de unutmayın!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak, Kadıköy gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonu tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ali Nihat Tarlan Cad. Tariki Has Sk. No:9\B Bostancı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.