Hüma Nur Moda Evi

E-posta Gönder

Hüma Nur Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hüma Nur Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Hüma Nur Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Hüma Nur Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Gelin adaylarının isteğine göre her tarz gelinlik modeli tasarımı yapabiliyoruz.

Hüma Nur Moda Evi Hakkında

İstanbul ’da yaşıyorsanız birçok radyoda bizim adımızı duymuşsunuzdur. Birçok radyonun ana sponsorluğunu yapıyoruz. Gelinliğinizi tasarlamak için Hüma Nur Moda Evi olarak hizmet veriyoruz. 3 profesyonel terzimiz ve ara elamanlarımız ile beraber 7 kişilik ekibimiz istediğiniz gelinliği tasarlamak için bekliyor.

Kişiye özel tasarım yapıyor, özel kalıp çalışıyoruz. Hazır model kalıpları kullanmıyoruz. Ayrıca yapıştırma kullanmıyor, dikişleri en dayanıklı şekilde yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız gelinler, gelinliklerinin her aşamasına şahit oluyorlar. 50 bedene kadar beden çeşidimiz bulunuyor.

Bizimle çalışan gelinlerin hayallerindeki gelinliğe ulaşmaları çok kolay. Her bedende her gelinlik modelini sunabiliyoruz. Gelinlikte doğru model seçimi çok önemli. Gelinleri doğru model seçimine yönlendirmeliyiz. Vücut tipinize, omuz yapısına göre gelinliğinizi seçmeniz daha iyi bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Doğru modeli bulduktan sonra provalarla birlikte gelinliğinize ulaşabileceksiniz. Kollu modellerimiz 3 provada hazır olurken, kolsuz modellerimiz 2 provada hazır oluyor.

Gelinlik dışında nişanlık ve abiye hizmeti de sağlıyoruz. Evliliğe giden yolda bütün özel günleriniz için Hüma Nur Moda Evi’ni tercih edebileceksiniz.

Mağazamızda olan modellerimiz için harika bir kampanyamız bulunmakta. Mağazamız içerisinde yer alan; Gelinlik, kaftan, gelin buketi ve duvaktan oluşan paketimizin kiralık fiyatı 2500 TL. Paket kiralamalarda anlaşmalı kuaförümüzden düğün günü yararlanabileceğiniz ücretsiz profesyonel gelin başı ve makyajı şansı. Özel dikim gelinliklerde ise size %20 indirim sağlıyoruz. Bu indirimler sadece kısa süre için geçerli! Bu indirimleri gördükten sonra sizde formda yerinizi aldınız ve doldurdunuz değil mi?

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Barbaros Hayrettinpaşa Mh eski Edirne AST.N:292/A Gaziosmanpaşa istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hüma Nur Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.