Karaca Gelinlik

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Karaca Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Karaca Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Karaca Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Karaca Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Karaca Gelinlik Hakkında

Tasarımlarındaki şıklıkla isminden söz ettiren Karaca Gelinlik Gaziosmanpaşa’da! Geniş bir hizmet yelpazesiyle modanın mevsim rüzgarlarını hissedebileceğiniz adrestesiniz. Burada her tarza hitap eden şıklık için dikkat çeken modeller tasarlıyoruz. Gelin adaylarına seçim yaparken aradıkları hemen her modeli bulma şansı sunmak için her sezon yepyeni bir kreasyon hazırlıyoruz. Tasarımlarımızı hazırlarken modayı yakından takip ediyor, pek çok kesimi ve konsept parçayı gelin adayımıza uyarlıyoruz.

Karaca Gelinlik ekibi olarak modacı, tasarımcı ve terzilerimizle büyük bir aileyiz! Zevkli tasarımlarımızla hazır modelleri sunduğumuz mağazamızda özel dikim gelinlikler de yapıyoruz. Bunun için kişilerin zevkine odaklanıyoruz. Hatta gelin adaylarımızı mağazamızda tanışmaya davet ediyor, tarzınızı keşfetmek ve vücut ölçülerinize göre tasarımlar yapmak için randevu ile çalışıyoruz. Balo tipi modeller, prenses, A kesim, balık, kabarık, dantelli, işlemeli modeller ve daha pek çoğunu özel kalıplarla tasarlıyoruz. Vücut proporsiyonunuza yakışan tasarımı, yapmak için stil danışmanlığını da üstleniyoruz. Çünkü hayal ettiğiniz şıklık için size en çok yakışan modeli, kesimi ve aksesuarları keşfetmeliyiz. Birlikte keyif aldığımız bir hazırlık süreci yaşayarak mutluluğunuz paylaşmak için de heyecanlıyız.

Tasarımcımız Elif Hanım ile tanışarak profesyonel danışmanlık hizmeti alabileceğiniz nişanlık ve abiyeleri de üretiyoruz. Her elbisemiz için söyleyebileceğimiz en önemli şey ise, kaliteli kumaşlar kullanarak sizin için en iyiyi hedeflediğimiz. Kumaş, güpür, dantel, tül ve taşlarla kalitesi göz kamaştıran şıklığa hazır olun. Aksesuar, duvak ve gelin el çiçeğinizi de seçmeden mağazamızdan ayrılmayın! Zaten 1 ila 3 prova süresinde kusursuz hale getirilecek gelinlik için daha görüşeceğiz!

Gaziosmanpaşa gelinlik mağazaları arasından bizi tercih ederseniz, modanın zarafetini üzerinizde taşıyacaksınız. Karaca Gelinlik iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Randevu almanın en hızlı yolu için formu doldurabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sarıgöl, Ordu Cd. No:65 D:67, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Karaca Gelinlik Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

N&S

Nursaç & Selim

Düğün Tarihi: 25.08.2014


Güler yüzlü sıcak kanlı bir insan işini iyi bilen biri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.