Mila Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayat boyu her şeyi tekrar tekrar yapabilirsiniz, pek çok heyecanı birden fazla kez hatta defalarca yeniden yaşabilirsiniz. Tek bir şey hariç, düğününüz. Sevdiğiniz ve bir ömrü birlikte geçirmek istediğiniz insanla dünyaevine girmenizi elbette ki kutlayacak ve hatta büyük bir organizasyon yapıp bunu tüm sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Düğün denilen de budur zaten temelde, en güzel mutluluğu yakınlar eşliğinde kutlamak. Fakat bir şey eksik, o törene giderken geçmeniz gereken küçük bir hazırlık aşaması var, damat beyin damatlık, gelin hanımın ise gelinlik giymesi gibi güzel bir gelenek. Biz de tam olarak bunun için buradayız. Mila Moda Evi olarak bu özel gününde gelinlerimizin heyecanlarını paylaşmak için çalışıyoruz.

Çok uzun yıllardır moda sektörü içerisinde gelinlik üretimi yapıyoruz ve seneler içerisinde edindiğimiz tecrübeyle bilgi birikimini markamız altında sunuyoruz. Her biri alanında yetenekli, uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte hep daha iyisi için çalışıyoruz. Gelinlikler konusunda çok geniş yelpazede seçenek ve ürün sunabiliyoruz. Bu sayede her zevke, bütçeye, tarza ve vücut tipine hitap edebiliyoruz. Dileyen gelinlerimiz için hazır modellerimiz haricinde kişiye özel tasarım da yapabiliyor ve herkesin kendi zevkine göre hayallerindeki gelinliği dikebiliyoruz.

Üstelik sadece gelinlik de değil, aklınıza gelebilecek tüm özel günler ve organizasyonlar için kostümler üretiyoruz. Nişan merasimleri için renk renk nişanlıklar, mezuniyet ve benzeri davetler için son moda abiyeler, kına geceleri için çeşit çeşit kınalık ve bindallılar gibi.

Üstelik ürünlerimizde hem kiralama hem de satın alma opsiyonları mevcut. Tüm çiftlerimiz rahatlıkla alışverişlerini bizden yapabilirler. Mila Moda Evi olarak Gaziosmanpaşa gelinlik mağazaları arasında farkımızı size göstermek için mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bize ulaşmak ve randevu almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Meliha Başak

  • Adres: Eski Edirne Asfaltı 259 Sokak No: 28 D:2 Gaziosmanpaşa/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!