Mila Moda Evi

E-posta Gönder

Mila Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mila Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mila Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mila Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Mila Moda Evi Hakkında

Hayat boyu her şeyi tekrar tekrar yapabilirsiniz, pek çok heyecanı birden fazla kez hatta defalarca yeniden yaşabilirsiniz. Tek bir şey hariç, düğününüz. Sevdiğiniz ve bir ömrü birlikte geçirmek istediğiniz insanla dünyaevine girmenizi elbette ki kutlayacak ve hatta büyük bir organizasyon yapıp bunu tüm sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Düğün denilen de budur zaten temelde, en güzel mutluluğu yakınlar eşliğinde kutlamak. Fakat bir şey eksik, o törene giderken geçmeniz gereken küçük bir hazırlık aşaması var, damat beyin damatlık, gelin hanımın ise gelinlik giymesi gibi güzel bir gelenek. Biz de tam olarak bunun için buradayız. Mila Moda Evi olarak bu özel gününde gelinlerimizin heyecanlarını paylaşmak için çalışıyoruz.

Çok uzun yıllardır moda sektörü içerisinde gelinlik üretimi yapıyoruz ve seneler içerisinde edindiğimiz tecrübeyle bilgi birikimini markamız altında sunuyoruz. Her biri alanında yetenekli, uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte hep daha iyisi için çalışıyoruz. Gelinlikler konusunda çok geniş yelpazede seçenek ve ürün sunabiliyoruz. Bu sayede her zevke, bütçeye, tarza ve vücut tipine hitap edebiliyoruz. Dileyen gelinlerimiz için hazır modellerimiz haricinde kişiye özel tasarım da yapabiliyor ve herkesin kendi zevkine göre hayallerindeki gelinliği dikebiliyoruz.

Üstelik sadece gelinlik de değil, aklınıza gelebilecek tüm özel günler ve organizasyonlar için kostümler üretiyoruz. Nişan merasimleri için renk renk nişanlıklar, mezuniyet ve benzeri davetler için son moda abiyeler, kına geceleri için çeşit çeşit kınalık ve bindallılar gibi.

Üstelik ürünlerimizde hem kiralama hem de satın alma opsiyonları mevcut. Tüm çiftlerimiz rahatlıkla alışverişlerini bizden yapabilirler. Mila Moda Evi olarak Gaziosmanpaşa gelinlik mağazaları arasında farkımızı size göstermek için mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bize ulaşmak ve randevu almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eski Edirne Asfaltı 259 Sokak No: 28 D:2 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mila Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.