Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3

Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen gelinliğinizi, en özel şekilde tasarlayarak beğeninize sunuyoruz. Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik ailesi olarak, düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için durmaksızın çalışıyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak adına, muhteşem tasarımlar oluşturuyoruz.

Her kadının hayalidir, gelinlik giymek. Bu bembeyaz kutsal elbisenin içinde, eşsiz görünmek için bizi seçmelisiniz. Kişiye özel yaptığımız tasarımlarla birlikte, tam da hayalini kurduğunuz gibi görünmenizi sağlıyoruz. En kaliteli kumaşları, en güzel aksesuarlarla birleştirip, harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Dilerseniz, size biraz, aşamalardan bahsedelim.

İlk olarak sizinle bir görüşme sağlıyoruz. Bu görüşme sırasında, zihninizden bir gelinlik modelinin olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer varsa, buna uygun olarak bir plan oluşturuyoruz. Yoksa da, bin bir çeşit gelinlik modelimizden birini veya birkaçını deneyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Vücudunuza ve düğün konseptinize en uygun gelinliği belirledikten sonra, gerekli tadilatları yaparak sizi, gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Haute couture bir gelinlik tercih ederseniz de, zihninizdeki gelinliği öncelikle taslak halinde size sunuyoruz. Onay verirseniz, bunun üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Balık model, prenses model, A kesim veya Helen modelden size en çok yakışan kesimi seçip, gelinliğinizi dikiyoruz. Uzman dikiş kadromuzla sayesinde hiçbir aksilik yaşamadan, gelinliğinizi size en geç üç prova sonra teslim ediyoruz.

Her bütçeye uygun çalışmak istediğimizden; dilerseniz, gelinliğinizi kiralayabilirsiniz. Hazır modellerimiz arasından seçim yaparak, muhteşem ve uygun fiyatlı bir gelinliğe sahip olabilirsiniz.

Müjgan Shahverdiyeva ekibi olarak; bir gelinin ne istediğini ve ne beklediğini artık çok iyi biliyoruz. Bu yüzden, heyecanınıza ortak olmak ve bu unutulmaz gününüzün bir parçası olmak istiyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve gelinliğinizi bize emanet etmek isterseniz; sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.