Öykü Gelinlik

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Öykü Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Öykü Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Öykü Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Öykü Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye

Öykü Gelinlik Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen gelinlik modellerini tek bir çatı altında sunduğumuz modaevimizle karşınızdayız!

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile İstanbul’da faaliyet gösteriyor; en özel günleriniz için eşi benzeri olmayan modellerimizi sizin için hazırlıyoruz. Eğer siz de farklı ve sıra dışı bir gelinlik arayışında iseniz sizi, modaevimiz Öykü Gelinlik Gaziosmanpaşa’ya davet etmek istiyoruz.

Yaptığımız farklı çalışmalar işe İstanbul’daki gelinlikçiler arasından hızla sıyrıldığımız söyleyebiliriz. Özellikle de gösterişi ve ihtişamı seven gelin adaylarımız için en doğru tercih olacağımızın garantisini verebiliriz. Farklı taş modellerinin, payetlerin ve pulların yoğunlukla kullanıldığı gelinlik modellerimiz ile gece boyunca tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyoruz.

İşimizi çok severek yaptığımızı söylemeden geçmeyelim. Bu sevgimiz ile sizi hayallerinizin gelinliğine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bir gelinlikten beklentiniz nedir bunu detaylıca öğreniyoruz sizden. Düğününüzün yıldızı olacağınız için nasıl görünmek isteyeceğiniz çok önemli. Bize isteklerinizi anlattıktan sonra bir ân önce hazırlıklarımıza başlıyoruz. Eğer gelinliğinize dair daha önce oluşan bir fikriniz yok ise düğün mekânınıza göre size fikirler sunuyoruz. Çalışmalarımızda da özellikle bel hizasından itibaren gösterişli taş kullanmayı çok seviyoruz. Bedeninizi saran taş işlemelerimiz ile oldukça gösterişli bir görünüme sahip olacağınızı söyleyebiliriz. Üstelik yaka detayınız da yine taş işlemeli olacağı için ekstra olarak takı kullanmanıza da gerek kalmayacak. Aksesuar kullanmak isteyen gelin adaylarımız için özel olarak gelin tacı tasarlıyoruz. Gelinliğinizde kullandığımız taşları tacınızda da kullanarak şıklığınızı tamamlıyoruz.

Modaevimizde özel dikim hizmetimizin haricinde hazır modellere de yer veriyoruz. Özel dikime zamanı olmayan gelin adaylarımız hazır modellerimiz arasından istediği modeli seçebilirler. Pek çok alternatifi bir arada bulabileceğiniz Öykü Gelinlik İstanbul ile iletişime geçmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.