Tulipa Davet
5,0
(4 Yorum)
Merkez
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSaray konseptiÇiçek bahçesi temasıTarihi atmosferAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik

20 - 55 Kişi
50.000
40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Edirne Tarihi Mekan Düğünleri Konsept Önerileri

Tarihi mekan düğünü yapmak istiyorsanız, konseptinizi belirleyerek mekan arayışında bulunabilirsiniz. Tarihi dokuyu düğününüze taşımak için şık ve özel dekoratif detaylara yönelmenizde fayda var. Örneğin, masa ve sandalyelerinizin mekanın ağırlığını taşıyabilecek nitelikte olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca masa süslemesinde şamdanları, büyük dekoratif mumları, varaklı vazo içinde mekanın temasına uygun renkteki çiçekleri kullanabilirsiniz. Konak düğünü için masa süslemelerinizi dekoratif odun dilimleri üzerine mumlar koyarak yapabilirsiniz. Eğer konağın bahçesinde davet verecekseniz, ağaçları ışıklandırabilir. Gelin damat yolunu ferforje çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Davetiyenizi de saman kağıttan yaptırarak hoş bir bütünlük oluşturabileceğinizi unutmayın.

Köşk düğünü için biraz daha gösterişli bir konsept planlayabilirsiniz. Altın varaklı bir gelin damat masası, aynı şekilde varaklı masa süslemeleri ve dekoratif büyük vazolarla oldukça gösterişli bir düğün daveti verebilirsiniz. Davetiyenizde kaligrafi seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer farklı bir konsept oluşturmak istiyorsanız, köşkün bir bölümünü anı köşesi olarak süsleyebilir ve eşinizle beraber çekildiğiniz tüm fotoğrafları bu bölümde konuklarınıza sergileyebilirsiniz.

Edirne’de tarihi düğün mekanları ararken dikkat etmeniz gereken ilk şey davetli sayınızdır. Ardından da konseptinizi göz önünde bulundurarak mekan tercihinde bulunabilirsiniz. Daha samimi düğünler için konak, daha ciddi ve ağır düğünler için köşkleri tercih edebilirsiniz. Tarihi otel ve tarihi restoranlarda diğer seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

  • Edirne Tarihi Mekanlar Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 50 900 TL 45.000 TL