Binnaz Güler Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Binnaz Güler Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Binnaz Güler Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Binnaz Güler Saç Tasarım Özellikler

Binnaz Güler Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Binnaz Güler Saç Tasarım Hakkında

Binnaz Güler, 1991 yılında meslek yaşamına başladı. 1995 yılında Edirne ilinin Uzunköprü ilçesinde kendi iş yerini açarak çalışmalarını sürdürüyor. Mesleğinde en iyi ve farklı olma çabası içindeydi bu nedenle İstanbul'da modayı yakından takip eden kuaförleri tek tek gezerek, onların ileri düzeydeki çalışmalarından esinlendi.

Avrupa ülkelerinde düzenlenen fuar, mesleki konferans ve meslek eğitim seminerleri Toni & Guy, Vidan Sason, Pivot Poind gibi üst düzey eğitimlerin yanı sıra, müşteri ilişkileri, salon işletmeciliği ve pazarlama eğitimini ekip olma bilinci içerisinde uluslararası son trendlerin fikirlerini, desteğini ve farklı bakış açılarını, sınırsız ürün bilgileriyle ve uzmanlıklarıyla birleştirip özel bir hizmet olarak değerli müşterilerimize sunmaktadır.

2005 yılında salonunu büyüterek konusunda uzman ekibiyle aynı dili konuşan tek vücut olarak, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş geniş, ferah,modern ve hijyenik bir ortamda, güler yüzlü eğitime açık ekibiyle periyodik seyahatler ve eğitim seminerleri düzenlemektedir. 2009 yılında Women Style dergisinde ilk kapak saçı tarayan bayan saç tasarımcısıdır. 2013 yılında Okan Bayülgen'in Kadınlar ve Kuaförleri projesinde yer alan yedi kuaförden bir tanesidir. Binnaz Güler Saç Tasarım, renk ve profil analiz uzmanlığı ile kişiye özel en uygun saç tasarım hizmetleri, kişisel bakım el ayak bakımı, cilt bakımı ve gençleştirme BİNNAZ GÜLER Markası altında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda Artistik Kuaförler Derneği üyesidir. Amacımız hem güzelliğinize, hem duygularınıza hitap edip, sizlerin salonumuzdan memnun ayrılmasını sağlamaktadır. Edirne'nin en iyi kuaförlerinden biri olan Binnaz Kuaför, kadınların hem güzelliğine, hem duygularına hitap ederek, memnun ayrılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

İletişim

 • Adres:

  Halisehatun Mah. Anabacı Cad. No:1/B Uzunköprü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Binnaz Güler Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.