Edirne Evlendirme Daireleri

Edirne evlendirme dairelerinin listesini, iletişim bilgilerini ve evlilik işlemlerine dair bilmen gereken her şeyi bu sayfada bulablirsin! Hemen incele!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Evlendirme Daireleri
Tüm Şehirler Evlendirme Daireleri

Evlilik teklifine evet dedikten sonra ilk iş nikahınızı kıydırmak istediğiniz evlendirme dairesine giderek gün almak olmalı. Hem düğün hazırlıklarına çabucak başlamak hem de birlikteliğe adım atacağınız günü seçebilmek için elinizi çabuk tutun. Tabi acele etmenize gerek yok sizin için ilçelerindeki evlendirme dairelerini tek tek listeledik. Telefon ve açık adres bilgilerini edinerek evlilik tarihinizi almaya gitmeden önce yapmanız gerekenleri kolayca öğrenebilirsiniz.

Nikah başvurusu için gerekli belgeler ise resimli nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Nüfus Müdürlüğünden alınacak olan nüfus kayıt örnekleri ve fotokopisi, altışar adet fotoğraf, evlenmek için düzenlenmiş sağlık raporu olarak listeleniyor. Ayrıca evlendirme dairelerinin küçük farklı istekleri olabiliyor. Önceden arayarak bilgi edinmeniz en sağlıklısı olacaktır.