Düğün Organizasyon Bursa

Bursa Organizasyon Wolimte

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bursa Organizasyon Wolimte Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Bursa Organizasyon Wolimte Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Bursa Organizasyon Wolimte Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Organizasyon Wolimte şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bursa Organizasyon Wolimte şehir dışında hizmet veriyor.

Bursa Organizasyon Wolimte ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bursa Organizasyon Wolimte ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Bursa Organizasyon Wolimte düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Bursa Organizasyon Wolimte düğün organizasyonu dışında baby shower, nişan, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Bursa Organizasyon Wolimte hangi hizmetleri vermektedir?

Bursa Organizasyon Wolimte mekan giydirme, fotoğraf ve video, kına gecesi, süsleme, masa / sandalye temini, davetiye, havai fişek, kapalı çadır, nikah şekeri, dj, lcv hizmeti, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, çiçek, dekor hizmetlerini vermektedir.

Bursa Organizasyon Wolimte düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Bursa Organizasyon Wolimte organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Bursa Organizasyon Wolimte Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz bu günü hak ettiği şekilde kutlamak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Wolimte olarak uzun yıllardır Bursa organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve hep daha iyisi için çabalıyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek için alanımızla ilgili dünya çapında yapılmış işleri ve yeni trendleri takip ediyoruz.

Çok yönlü bir organizasyon firması olarak; düğünler başta olmak üzere, söz merasimleri, nişan törenleri, konsept doğum günü partileri, cinsiyet belirleme partileri, baby shower partileri, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve daha benzeri pek çok özel gün ve geceyi kendi dinamiklerine uygun olarak düzenleyebiliyoruz. Ancak bu metni okumanızdaki asıl sebep düğününüz için firma arayışınız olduğu için o konu özelinde bilgiler vermek istiyoruz.

Düğünler tekrarı olmayan ve sahipleri için hayatlarının en değerli günü olan büyük törenlerdir. Biz de bunun bilinciyle çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Organizasyonlarımızı düzenlerken herhangi bir mekan kriteri belirlemiyoruz. Çiftlerimizin uygun görüp seçtikleri her yer bizim için uygun. Otel, düğün salonu, kır bahçesi, özel mülk veya havuz başı fark etmeksizin mekana göre hazırlıklarımızı yapabiliyoruz.

Düğünlerin organizasyonlarında çokça tercih ettiğimiz enstantanelerden bir tanesi de muhakkak ki çiçekler. Ancak yapaylarından ziyade canlı ve doğal olanları tercih ediyor, hem çiftlerimizin beğenisi hem de mevsimin getirdiği en güzel türleri seçiyoruz. Mekan süslemede, dekorasyonda, masa üzerlerinde, nikah kürsüsünde ve konsepte göre pek çok detayda bu çiçekleri kullanmayı çok seviyoruz. Çiftlerimizin ihtiyaç duyabileceği hizmetlerle pastadan tutun da masa sandalye teminine kadar biz ilgileniyoruz.

Bursa düğün organizasyon şirketleri arasında size özel hizmet verecek tecrübeli bir ekip arıyorsanız Wolimte Organizasyon olarak bizi tercih edebilir, yandaki form yoluyla da kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Güneştepe, Neşat Ertaş Cd no:170/A, 16170 Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.