Bursa Organizasyon Wolimte

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Essa Wedding Planner
47 10 2

Nilüfer

Essa Wedding Planner

30-40 TL

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz bu günü hak ettiği şekilde kutlamak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Wolimte olarak uzun yıllardır Bursa organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve hep daha iyisi için çabalıyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek için alanımızla ilgili dünya çapında yapılmış işleri ve yeni trendleri takip ediyoruz.

Çok yönlü bir organizasyon firması olarak; düğünler başta olmak üzere, söz merasimleri, nişan törenleri, konsept doğum günü partileri, cinsiyet belirleme partileri, baby shower partileri, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve daha benzeri pek çok özel gün ve geceyi kendi dinamiklerine uygun olarak düzenleyebiliyoruz. Ancak bu metni okumanızdaki asıl sebep düğününüz için firma arayışınız olduğu için o konu özelinde bilgiler vermek istiyoruz.

Düğünler tekrarı olmayan ve sahipleri için hayatlarının en değerli günü olan büyük törenlerdir. Biz de bunun bilinciyle çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Organizasyonlarımızı düzenlerken herhangi bir mekan kriteri belirlemiyoruz. Çiftlerimizin uygun görüp seçtikleri her yer bizim için uygun. Otel, düğün salonu, kır bahçesi, özel mülk veya havuz başı fark etmeksizin mekana göre hazırlıklarımızı yapabiliyoruz.

Düğünlerin organizasyonlarında çokça tercih ettiğimiz enstantanelerden bir tanesi de muhakkak ki çiçekler. Ancak yapaylarından ziyade canlı ve doğal olanları tercih ediyor, hem çiftlerimizin beğenisi hem de mevsimin getirdiği en güzel türleri seçiyoruz. Mekan süslemede, dekorasyonda, masa üzerlerinde, nikah kürsüsünde ve konsepte göre pek çok detayda bu çiçekleri kullanmayı çok seviyoruz. Çiftlerimizin ihtiyaç duyabileceği hizmetlerle pastadan tutun da masa sandalye teminine kadar biz ilgileniyoruz.

Bursa düğün organizasyon şirketleri arasında size özel hizmet verecek tecrübeli bir ekip arıyorsanız Wolimte Organizasyon olarak bizi tercih edebilir, yandaki form yoluyla da kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Güneştepe, Neşat Ertaş Cd no:170/A, 16170 Osmangazi/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!