Es Dizayn Organizasyon

E-posta Gönder

Es Dizayn Organizasyon

Es Dizayn Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  40-50 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Es Dizayn Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Es Dizayn Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Mekan giydirme, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Es Dizayn Organizasyon Hakkında

Mutlu bir birliktelik ve ardından gelen evlenme kararı… Bu aşamada muhteşem bir düğün organizasyonu hayal ettiğinizi biliyoruz. A’dan Z’ye her detayın sizin yerinize düşünüldüğü, davetlileri mest eden bir organizasyona sahip olmak için Es Dizayn Organizasyon Bursa yanınızda! Gelin bu muhteşem geceyi sizin istekleriniz doğrultusunda en güzel şekilde planlayalım.

Süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle düğün mekanınızı bize detaylı bir şekilde bize anlatmanızı istiyoruz. Daha sonra hayal ettiğiniz, kişiliğinizi yansıtan konsepti belirleyerek hazırlık sürecimize başlıyoruz. Masalarımızı çok şık ve sizleri misafirlerinize mahcup etmeyecek güzellikte dekore ediyoruz. Sandalye ve masaları istediğiniz gibi giydiriyor, masaları çiçeklerle renklendiriyoruz. Özellikle düğün törenleriniz için, fotoğraf çekimi, video kayıt, havai fişek gösterisi, lazer şov, orkestra temini, ses ve ışık sistemi gibi hizmetleri de sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız.

Muhteşem bir dekorasyonla ile misafirlerinizi karşılayacak düğün mekanınızda yapacağımız değişiklikleri önceden görmek isterseniz sizin için demo masa da hazırlayabiliriz. Hem bu sayede beğenmediğiniz bir detay olursa zamanında değişiklik yapabilirsiniz. Eğer konsept ve süsleme konusunda kararsızsanız, şimdiye kadar edindiğimiz bilgi ve birikim eşliğinde size en güzel şekilde destek olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bursa başta olmak üzere çevre illere de hizmet verebilen başarılı bir firmayız. Her istediğiniz lokasyona sizinle beraber geliyor, düğün sürecinizin tamamında yanınızda oluyoruz. Ayrıca düğün dışında; söz, nişan, kına gecesi, sünnet, yıl dönümü kutlamaları, açılış, defile, lansman gibi organizasyonlarınızı en güzel bir şekilde düzenliyor ve sizleri fazlasıyla memnun edeceğimizi umuyoruz.

Eğer siz de eksiksiz bir düğün organizasyonuna sahip olmak istiyorsanız; Bursa düğün organizasyon firmalarından biri olan Es Dizayn Organizasyon’un profesyonel ekibine kendinizi emanet edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eski Mudanya Yolu Agora İş Merkezi No:38-39 Bademli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.