Kiraliksamdan.com

E-posta Gönder

Kiraliksamdan.com Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Kiraliksamdan.com Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Kiraliksamdan.com Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kiraliksamdan.com Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Bohem, Gotik, Rustik

Kiraliksamdan.com Hakkında

2000 kişiye bile yetecek kadar çok organizasyon ürünü ile kiralıkşamdan.com ailesi olarak Bursa’da hizmet veriyoruz. Bursalı çiftlerimizin başta düğün olmak üzere çok sayıda organizasyonu için özenle çalışıyoruz.

Yenilikçi ürünlerimiz ile birlikte yıllardır organizasyon işi yapmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü birçok mutlu çiftin gülümsemesine şahit olmaktan keyif alıyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı gibi hem kiralama hem satın alma hem de organizasyon hizmeti veriyoruz. Böylece bu üç hizmetimizden istediğiniz gibi yararlanabiliyorsunuz.

Kendi organizasyonunu yapmak isteyen çiftlerdenseniz, ilk elden fiyatlar sunuyoruz. Aynalı suplalardan pembe minderli sandalyelere, numaratörlerden ses ve ışık sistemleri kiralamasına kadar birçok ihtiyacınızı bünyemizde yer alan ürünlerle karşılayabiliyorsunuz. Aklınıza gelebilecek her şeyi birinci kalitede olacak şekilde sağlıyoruz. Fiyatlarımızın uygunluğundan dolayı da belki de tahmin ettiğinizden daha az bir maliyetle düğününüzü organize edebiliyorsunuz.

Organizasyonunuzdan en az iki hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde eğlencenizi biz de düzenleyebiliyoruz. Bütçe dostu hizmet anlayışımızla birlikte en küçük ayrıntı bile atlamadan çalışıyoruz. Dilerseniz kutlama öncesi demo bir masa hazırlayabiliyor, sürprizlere fırsat vermiyoruz. Aklınızdaki konsepti de geliştirerek en iyisi için çalışıyoruz.

Her hizmeti rahatlıkla sağlıyoruz. Araç kiralamadan catering hizmetine, nikah şekerinden sanatçıya kadar çok sayıda hizmete sahibiz. Hatta pasta ve DJ imkanımız bile var. Dolayısıyla bizimle çalıştığınız takdirde bir düğün organizasyonunda olması gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığımızı bilmenizi isteriz. Sadece düğün değil aynı zamanda kına gecesi, baby shower, nişan, açılışlar gibi birçok organizasyon kapsamında da hizmet veriyoruz.

Eğer Bursa düğün organizasyon şirketleri arasından bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Ya yandaki formu eksiksiz olarak doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklıyorsunuz ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak bize ulaşıyorsunuz. Böylece tam anlamıyla hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştiriyor, uzun yıllar boyunca hatırlayacağınız harika saatler geçiriyorsunuz. Siz neredeyseniz, biz oradayız!

İletişim

 • Adres:

  Piyalepaşa Mah. Piyalepaşa Cad. No:26/A Beyoğlu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kiraliksamdan.com Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.