Bursa Yıldız Organizasyon

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bursa Yıldız Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Bursa Yıldız Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Bursa Yıldız Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bursa Yıldız Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Klasik başta olmak üzere isteğe göre belirliyoruz.

Bursa Yıldız Organizasyon Hakkında

Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren her detayı ile sizi ve davetlilerinizi mest edecek bir organizasyona ne dersiniz? Bursa Yıldız Organizasyon size ve davetlilerinize unutamayacağınız bir organizasyon hazırlamak için Düğün.com üzerinde yerini almış durumda. 10 yıllık deneyimimiz ile Bursa düğün organizasyon firmaları arasında varlığımızı sürdürüyoruz. Sadece Bursa’da da değil çevre illerin yanı sıra pek çok ilde de hizmet veriyoruz.

Firma olarak şu vizyonu benimsedik, gecenin sonunda “Keşke şu da olsaydı.” veya “Şu kısım içimize sinmedi.” dediğiniz hiçbir şey olmamalı. Bunun için uğraşmakla kalmıyoruz her şeyin daha da iyi olması için sizin yerinize her detayı düşünüp ekliyoruz.

Neler mi yapıyoruz?

İlk olarak önceliğinizin davetlileriniz olduğunun farkındayız. Bu yüzden catering hizmeti ile misafirlerinize özel yemekler sunarak keyiflerinden hiçbir ödün vermeden eğlencelerine devam etmelerini sağlıyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız da tüm gece boyu istekleriniz için yanınızda yer alıyor olacak. Mekân hazırlıklarına geçtiğimizde ise ilk olarak masalardan söz etmek istiyoruz. Masalarınız için de dilediğiniz konsepte uygun olarak kokteylden L tipine pek çok tarzda alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Ekibimiz ile davetlilerinizin, ailenizin ve sizin gece boyu kullanacağınız masalarınızı en zarif şekilde hiçbir detayı atlamadan büyük bir özen ile hazırlıyoruz. Dilerseniz seçeceğiniz canlı çiçeklerle masalara hayat katabilir, güzel kokuları ile herkesi mest edebiliriz. Mekân sandalyeleriniz için ise kollu, kolsuz giydirmeli, lake, napolyon ve tiffany başta olmak üzere geniş seçeneklerimizi sizin isteğinize sunuyoruz.

“Ya düğün günümde yağmur yağarsa?” diye düşünüyorsanız bu korkuyu hemen kafanızdan atın lütfen. Ürettiğimiz akıllı çadırlar ile yağmur gibi beklenmedik hava şartlarına hazırlıksız yakalanıp gününüzün mahvolmasına izin vermiyoruz. Işıklandırma gibi bir problem ile de asla karşılaşmayacaksınız. Jeneratör sistemimiz ile olası aksiliklerin önüne geçiyoruz ve siz eğlenmenize tam hızla devam edebileceksiniz. Ayrıca dilediğiniz her yerde organizasyonunuzu gerçekleştirme lüksüne de sahip olabiliyorsunuz bu şekilde. Elektriğin olmadığı yerlere bile sizinle gelip organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Sadece düğün değil, diğer küçük organizasyonlarınız olan nişan ve söz gününüz için de bizimle çalışabilirsiniz. Sizin için zarif ve bir o kadar şık masalarınızı hazırlayabiliriz.
Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.