Labredu Event

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Labredu Event Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Labredu Event Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Labredu Event Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Labredu Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Labredu Event Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek ve size unutamayacağınız anlar yaşatmak için buradayız! Bursa düğün organizasyon firmaları arasında, Labredu Event ekibi olarak, siz değerli çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyor ve size, kusursuz bir düğün imkanı sunuyoruz!

Kaliteli işçiliğimiz, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, sizin takdirinizi topluyoruz. Güzel geri dönüşleriniz sayesinde ise, mesleğimize olan aşkımız ve bağlılığımız kat be kat artıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle anlaşmak isterseniz, ne gibi imkanlar sağlayacağımızdan bahsedelim.

Düğününüz için öncelikle, nasıl bir organizasyon düşlediğinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz bu düğünü size kusursuz şekilde sunmak için de hazırlıklarımıza başlıyoruz. Nikah şekerlerinden düğün pastasına, davetiyeden LCV hizmetine pek çok şeyi bir arada sunuyoruz. Mevsime ve seçtiğiniz mekana göre aksesuarlar seçiyoruz. Yazın içimizi ısıtan sıcak günlerinde; kır veya tekne düğünü düzenlemek isterseniz, muhteşem bir konsept eşliğinde düzenlemeleri yapabiliriz.

Masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre yerleştirdikten sonra, düğün boyunca sınırsız eğlencenin sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Sizin seçtiğiniz şarkılardan oluşan müzik listesi, düğününüz boyunca çalmaya devam ediyor. Böylece misafirlerinize, unutulmayacak anlar yaşatmış oluyoruz.

Size güzel bir haber vererek devam edelim istiyoruz. Düğününüz için hazırlamamızı istediğiniz nikah şekerleri, kokulu taşlar, kokulu mumlar ve buzdolabı süsleri gibi malzemeleri, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz!

Siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu özel gününüzde bir payımızın olmasını çok isteriz. Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz, Bursa düğün organizasyon fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.