Labredu Event

E-posta Gönder

  • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Labredu Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-300 TL

Labredu Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Labredu Event Sık Sorulan Sorular

Labredu Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Labredu Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-300 TL aralığından başlamaktadır.


Labredu Event hangi hizmetleri vermektedir?

Labredu Event pasta, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, barkovizyon, sanatçı, süsleme, dekor, kapalı çadır, lcv hizmeti, nikah şekeri, davetiye, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, dj, çiçek, servis ve hizmet elemanı, havai fişek hizmetlerini vermektedir.


Labredu Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Labredu Event düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Labredu Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Labredu Event ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Labredu Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Labredu Event şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Labredu Event Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek ve size unutamayacağınız anlar yaşatmak için buradayız! Bursa düğün organizasyon firmaları arasında, Labredu Event ekibi olarak, siz değerli çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyor ve size, kusursuz bir düğün imkanı sunuyoruz!

Kaliteli işçiliğimiz, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, sizin takdirinizi topluyoruz. Güzel geri dönüşleriniz sayesinde ise, mesleğimize olan aşkımız ve bağlılığımız kat be kat artıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle anlaşmak isterseniz, ne gibi imkanlar sağlayacağımızdan bahsedelim.

Düğününüz için öncelikle, nasıl bir organizasyon düşlediğinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz bu düğünü size kusursuz şekilde sunmak için de hazırlıklarımıza başlıyoruz. Nikah şekerlerinden düğün pastasına, davetiyeden LCV hizmetine pek çok şeyi bir arada sunuyoruz. Mevsime ve seçtiğiniz mekana göre aksesuarlar seçiyoruz. Yazın içimizi ısıtan sıcak günlerinde; kır veya tekne düğünü düzenlemek isterseniz, muhteşem bir konsept eşliğinde düzenlemeleri yapabiliriz.

Masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre yerleştirdikten sonra, düğün boyunca sınırsız eğlencenin sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Sizin seçtiğiniz şarkılardan oluşan müzik listesi, düğününüz boyunca çalmaya devam ediyor. Böylece misafirlerinize, unutulmayacak anlar yaşatmış oluyoruz.

Size güzel bir haber vererek devam edelim istiyoruz. Düğününüz için hazırlamamızı istediğiniz nikah şekerleri, kokulu taşlar, kokulu mumlar ve buzdolabı süsleri gibi malzemeleri, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz!

Siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu özel gününüzde bir payımızın olmasını çok isteriz. Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz, Bursa düğün organizasyon fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.