Masal Düğün & Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Kapalı çadır
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? yöresel

Önerilen Firmalar

Çubukçu Organizasyon
21

Osmangazi

Çubukçu Organizasyon

5-10 TL
Gülce Ajans Organizasyon
18 14

Nilüfer

Gülce Ajans Organizasyon

5-10 TL

Hakkında

Bursa’da hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz davetinizi organize edecek bir firma arıyorsanız sizi Masal Düğün & Kına Organizasyon ile tanıştıralım!

2011 yılından beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz davetlerinizi tam da düşlediğiniz gibi bir ortamda hayata geçiriyoruz. Bursa’da düğün organizasyonlarına yeni bir soluk kazandıran bir firma olarak en beğenilen davetleri hayata geçirme konusunda tecrübeliyiz. Düğününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu ve her şeyin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi istediğinizi biliyoruz. Bu noktada devreye giren Masal Düğün ve Kına Organizasyon olarak tüm hayallerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Paylaşacağınız istekleriniz doğrultusunda yaratıcılığımızı kullanarak düşlediğinizin de ötesinde bir daveti sizinle buluşturuyoruz.

Bugüne kadar yüksek sayıda davetliye sahip organizasyonları da en iyi şekilde düzenledik. 2000 kişilik bir daveti düzenleme tecrübesine sahip olduğumuz göz önüne alındığında yüksek sayıda konuğunuzu ağırlayacağınız davetlerinizde bize rahatça güvenebilirsiniz. Düğünlerde pek çok farklı konsept hayata geçiriliyor. Bu konseptler arasından herhangi birini tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda çok daha farklı isteklerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi davetinizdeki ortama ve atmosfere en uygun olacak renklerde tercih ediyoruz. Elbette düğününüzde en eğlenceli anlar müzik başladıktan sonra yaşanıyor. Bu nedenle nasıl bir orkestra veya DJ ile çalışacağınız çok önemli. Bu konuda da işinde uzman ve son derece yetenekli Dj’ler ile birlikte düğününüzü muhteşem bir eğlenceye çeviriyoruz.

Hayatınızda tekrarı olmayacak bir gecede her şeyin düşlediğiniz gibi olması için Bursa düğün organizasyon firmaları arasından Masal Düğün & Kına Organizasyon’u tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan Masal Düğün & Kına Organizasyon iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Tezcan Yilmaz

  • Adres: Heykel Ulucamii Doğu Kapısı Yanı - Orhangazi Meydanı Sokağı, Sayılgan Uluca Pasajı, Kat:2 No:81, Osmangazi

Masal Düğün & Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!