Düğün Organizasyon Bursa

Eri Tanıtım ve Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Eri Tanıtım ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Eri Tanıtım ve Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Eri Tanıtım ve Organizasyon hizmetlerini vermektedir.

Eri Tanıtım ve Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinizin mutluluğunu paylaşacağınız en anlamlı gecenize, uzmanlığımızla eşlik ediyoruz. Yıllardır evliliğe adım atacak genç çiftlerin evlilik teklifinden düğüne kadar her kutlamasında yanında oluyoruz. Çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz o muazzam kutlamayı, tüm ayrıntılarıyla gerçekleştiriyoruz. Bursa’da düğün organizasyon firmaları arayışınıza, güçlü dekorasyon fikirlerimiz, modern konseptlerimiz ve elbette güvenilir ekibimizle en kaliteli cevap oluyoruz.

Hizmetler

Hatırlardan silinmeyecek harika bir organizasyon için davetin bütün detayları düşünüyoruz. Senelerin tecrübesiyle hizmet verdiğimiz Eri Tanıtım ve Organizasyon Firması’nda, biricik düğün gecenizi özenle planlıyor ve kutlamanın gerçekleşeceği mekanı hayranlık uyandıran süslemelerle tamamlıyoruz. Evlilik yolunda olan çiftlerimizi yalnız bırakmıyor; söz nişan davetleri, kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinin organizasyonunu da üstleniyoruz.

Romantik bir evlilik teklifi etmek isteyen damat adayımızı da Eri Tanıtım ve Organizasyon’un uzman ekibiyle buluşturuyoruz. Yüksek sesle “Evet!” cevabını duyarken, genç aşıklarımızı gönülden tebrik ediyoruz. Yalnızca evlilik müessesesinde değil; sürpriz doğum günü partilerinde, biricik evladınızın sünnetinde veya piknik gibi organizasyonlarda da yüksek kalite hizmet anlayışımızdan ödün vermeden özveriyle çalışıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Rüyalarınızdaki kutlamayı salona yansıtırken sizin tercihlerinizi her daim önceliyoruz. Dilerseniz masalara bembeyaz örtüler veya seçiminize göre mor tüller seriyoruz. Şık masaları çevreleyen sandalyelerimizi, seçtiğiniz tül bağlamalarıyla hareketlendiriyoruz. Sandalye giydirmelerinde turuncu ve yeşil gibi kır havası veren renklerde kurdeleler yapabiliyor veya mor renginin ağırlığından yararlanabiliyoruz. Masalarımıza, kibar çiçekler yerleştirdiğimiz uzun cam vazolarla zarafet katıyoruz.

Bursa’da düğün organizasyon şirketleri arasında benzersiz dekorasyon fikirlerimizle öne çıkıyoruz. Açık havanın tadını çıkaracağınız unutulmaz kır düğünleriniz veya şık salon davetlerinizde sizi renkli çiçeklerle karşılıyoruz. Gelin yolu sütunlarımızı, beyaz papatyalar ve pembe çiçeklerin bir araya geldiği romantik buketlerle hareketlendiriyor, beyaz tülle kaplıyoruz. Gelin damat masasındaysa beyaz çiçek aranjmanlarını eksik etmiyoruz.

“Eri Organizasyon ile mutluluğa erişin” diyerek çıktığımız bu yolda, güler yüzlü ve güvenilir kadromuzla birlikte çiftlerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam ediyoruz. Beraberliğe “Evet!” diyeceğiniz andan evladınızın sünnet kutlamasına kadar her zaman yanınızda oluyoruz. Organizasyonu tamamıyla sizin arzularınıza göre şekillendiriyoruz. Sayfadaki “Ücretsiz Teklif Al!” butonuna tıklayarak Bursa düğün organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Odunluk Mah. Lefkoşa Cad. No:9 Mihraplı Apt. Nilüfer Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Eri Tanıtım ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.