Düğün Organizasyon Bursa

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon fotoğraf ve video, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, davetiye, nikah şekeri, catering hizmetlerini vermektedir.

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon Hakkında

Düğün gününüzde tüm ihtiyaçlarınızla istekleriniz doğrultusunda organizasyonla ilgilenecek bir ekiple çalışmak ister misiniz? Cevabınız evetse sizi El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon’la tanıştıralım. Düğün organizasyonun her detayına dokunan hizmetleriyle El’ce Hediyelik Davet Tasarım, Bursa düğün organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Osmangazi’deki merkezinde hizmet veren firma en mutlu günlerinde çiftlere destek oluyor.

Deneyim

El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon deneyimli ekibiyle çiftleri karşılıyor. Çiftlerin düğünlerinden güzel anılarla ayrılması için çalışan El’ce Hediyelik Davet Tasarım çiftlerin istekleri doğrultusunda detaylarla ilgileniyor. Pek çok farklı alanda hizmetlerini ulaştıran El’ce ‘’Heyecanın mutluluğu, neşesi sizin; o günün her anında sizi sevinçle gülerken görmenin keyfi bizim olsun’’ mottosuyla çiftlere yardımcı oluyor.

Hizmetler

Bursa düğün organizasyonu firmalarından El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon geniş hizmet yelpazesiyle bütünsel bir yaklaşım ortaya koyuyor. Düğünle alakalı gözde geçirilecek her ayrıntıyı ince ince düşünen El’ce Hediyelik Davet Tasarım, misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamanız için size yardımcı oluyor. Catering hizmeti de sunan El’ce Hediyelik Davet Tasarım sayesinde davetlilerinizi birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekle karşılayabilirsiniz.

Misafirlerinizi düğününüze şık davetiyelerle çağırmak El’ce tarafından sunulan davetiye hizmetinden yararlanabilir, hayalinizdeki davetiyeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sunulan diğer hizmetler arasında düğün gününüzü ölümsüzleştirmeniz için fotoğraf ve video çekimi bulunuyor. Havai fişek ve servis-hizmet elemanı da firmanın sahip olduğu imkanlar yer alıyor. Ayrıca nikah şekeri hizmetini de El’ce Hediyelik Davet Tasarım’dan alabilirsiniz.

Dekorasyon / Süsleme

Birbirinden şık masa üstü süslemeleriyle düğününüzü güzelleştiren firmada her tarza uygun konsept alternatifleri yer alıyor. Çiftlerin taleplerine göre hazırlanan orta parça tasarımları sayesinde çiftler misafirlerini özenle hazırlanmış masalarda ağırlama fırsatı buluyor. Dekorasyon alternatifleri arasında çiçekler ve mumluklar gibi romantik detaylar yer alıyor. Ayrıca jardinyerler, yükselticiler ve peçete yüzükleri gibi seçenekler de mevcut.

El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon sunduğu kapsamlı hizmetler, deneyimli ekibi ve konsept seçenekleriyle çiftlerin dikkatini çekiyor. Osmangazi El’ce Organizasyon’la çalışmak ve düğününüzü planlamak isterseniz telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Bursa düğün organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilir, El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon’la alakalı daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    FSM Mah. Sanayi Cad. No: 646/12 Osmangazi

  • Haritadaki Konumu

    El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.