Prusa Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Prusa Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Prusa Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Prusa Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Prusa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Kişiye özel kendi özel günlerini daha kaliteli ve sorunsuz yaşayabilecekleri butik konseptler geliştiriyoruz.

Prusa Organizasyon Hakkında

Düğün ve davet sektörü her ne kadar çok özel ânları birlikte paylaşmak isteyen toplulukları bir araya getirmek amacıyla başlamış ve global bir pazar haline gelmiş olsa da geleneksel farklılıkların eklenmesi ile her yerde kendine has özellikler edinmiş. İşte Prusa Organizasyon’u tüm bu özellikleri koruyarak ve her bir detayı çok ince bir şekilde düşünülmüş, planlanmış, tasarlanmış ve uygulanmış organizasyonlar yapmak amacıyla 2017 yılında Bursa’da kurduk. Adını da geleneksel özellikleri yansıtmak üzere kentin ilk adı olan “Prusa”dan aldık. Bugüne kadar Türkiye çapında hizmet veren büyük markaların ve iş dünyasından çok değerli kişilerin farklı türlerdeki irili ufaklı pek çok organizasyonunu düzenledik. Hatta büyük bir kooperatif başkanının biricik kızının 2.000 kişilik düğün organizasyonuna başarıyla imza atarak büyük davetler konusunda da kendimizi kanıtladık.

Bünyemizde pek çok faaliyeti barındırıyor ama özellikle düğün organizasyonlarını ayrı seviyoruz. Hayatlarını birleştirme kararı alan çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında oluyoruz. Kuruluş yerimiz Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine yenilikçi, kişiye özel, titiz ve kaliteli hizmetlerimizi götürüyoruz.
İster otel ister düğün salonu, ister açık alan ister kapalı mekân fark etmeksizin çiftimizin ve davetlilerinin memnuniyeti için büyük bir özenle çalışıyoruz. Çiftimizin dilediği konsept doğrultusunda planlamamızı yapıyoruz. Yani düğünü; müzikten süslemeye, ışıklandırmadan dekorasyona kadar temaya uygun olarak tasarlıyoruz. Kararlarını daha rahat verebilmeleri için de demo masalar hazırlayarak onlara yardımcı oluyoruz.

İstediğimiz kaliteyi yakalayıp kusursuzluğa ulaşmak için en önemli etkenlerden birinin “iyi bir ekip” olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple de her biri kendi alanında uzman, deneyimli ve dinamik ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. Sabit sayıda bir kadromuz olsa da büyük çaplı organizasyonlarda ekibimizi çoğaltıyoruz.
Prusa Organizasyon aynı zamanda profesyonel olarak endüstriyel mutfak usulü ile çalışan bir catering firması. Bu da bize düğünlerde çok çeşitli seçkiler ile kaliteli yemek ve ikramlar sunabilme avantajı sağlıyor. Çiftimizin damak zevkine uyan ve bütçesine hitap eden farklı menü seçeneklerini zorlanmadan oluşturabiliyoruz.
Düğünlerin yanı sıra, aynı özeni ve ilgi alâkayı gösterdiğimiz kına gecelerini de layığı ile eksiksiz bir şekilde düzenliyoruz. Çoğunlukla gelinlerimizle birlikte ve içeriğini onların belirlediği bir “kına paketi” oluşturuyoruz. Yaklaşık 500 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğimiz Bursa kına organizasyonlarında şu hizmetleri sunuyoruz:

Gelinimize tercihine göre kaftan ya da bindallı temin ediyoruz. Birlikte belirlediğimiz müzikler doğrultusunda dans şovları ve gösterileri ayarlıyoruz. Kına eğlencesi boyunca kendisine eşlik edecek nedimeleri belirliyoruz. Nedimelerin sayısını ise hem davetli sayısına hem de gelinimizin ihtiyacına ve isteğine göre belirliyoruz. Konukları kapıda karşılarken onlara cevizli lokum sunuyoruz, içeride de kuru kına dağıtıyor ve çerez ikram ediyoruz. Eğlence sonunda anı olarak vereceğimiz hediyelikleri de önceden hazırlıyoruz. Geleneksel bir gelin hamamı da düzenleyebiliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Ertuğrul Gazi Mah. 4. Menekşe Sk. Umut Sit. A Blk 2 A / B1 Yıldırım / Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Prusa Organizasyon Yol Haritası

Prusa Organizasyon Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ufuk

Düğün Tarihi: 22.09.2019


bugün enfes tatlıları ile organizasyonumuza lezzet katan prusa organizasyon catering ve chef özdemir'e çok teşekkür ederiz.

Gizem & Tarık

Düğün Tarihi: 31.08.2019


Dört dörtlük bir organizasyon oldu. Yemeğinden mekan süslemesine her şey çok güzeldi. Gerek ilgileri alakaları gerek de organizasyon boyu sundukları hizmet ile harika saatler geçirmemi sağladılar. Bana ise sadece dostlarımla eğlenmek kaldı.. İyi ki sizi tercih etmişim

Nurefşan & Emre

Düğün Tarihi: 24.08.2019


Her şey için çok teşekkür ederiz. Beklediğimizden daha da güzel oldu. İlginiz için çok ama çok teşekkür ederiz. Arkadaşlarımıza ve akrabalarımıza gözümüz kapalı bir şekilde tavsiye edebileceğimiz bir organizasyon oldu. İyi ki sizi tercih etmişiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.