Düğün Organizasyon Bursa

Prusa Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Prusa Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Prusa Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Prusa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Prusa Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Prusa Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Prusa Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Prusa Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Prusa Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Kişiye özel kendi özel günlerini daha kaliteli ve sorunsuz yaşayabilecekleri butik konseptler geliştiriyoruz."

Prusa Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Prusa Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Prusa Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Prusa Organizasyon işık ve ses ekipmanları, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, nikah şekeri, masa / sandalye temini, dekor, dj, fotoğraf ve video, pasta, catering, barkovizyon, araç kiralama, kapalı çadır, mekan giydirme, süsleme, kına gecesi, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Prusa Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Prusa Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Prusa Organizasyon Hakkında

Düğün ve davet sektörü her ne kadar çok özel ânları birlikte paylaşmak isteyen toplulukları bir araya getirmek amacıyla başlamış ve global bir pazar haline gelmiş olsa da geleneksel farklılıkların eklenmesi ile her yerde kendine has özellikler edinmiş. İşte Prusa Organizasyon’u tüm bu özellikleri koruyarak ve her bir detayı çok ince bir şekilde düşünülmüş, planlanmış, tasarlanmış ve uygulanmış organizasyonlar yapmak amacıyla 2017 yılında Bursa’da kurduk. Adını da geleneksel özellikleri yansıtmak üzere kentin ilk adı olan “Prusa”dan aldık. Bugüne kadar Türkiye çapında hizmet veren büyük markaların ve iş dünyasından çok değerli kişilerin farklı türlerdeki irili ufaklı pek çok organizasyonunu düzenledik. Hatta büyük bir kooperatif başkanının biricik kızının 2.000 kişilik düğün organizasyonuna başarıyla imza atarak büyük davetler konusunda da kendimizi kanıtladık.

Bünyemizde pek çok faaliyeti barındırıyor ama özellikle düğün organizasyonlarını ayrı seviyoruz. Hayatlarını birleştirme kararı alan çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında oluyoruz. Kuruluş yerimiz Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine yenilikçi, kişiye özel, titiz ve kaliteli hizmetlerimizi götürüyoruz.
İster otel ister düğün salonu, ister açık alan ister kapalı mekân fark etmeksizin çiftimizin ve davetlilerinin memnuniyeti için büyük bir özenle çalışıyoruz. Çiftimizin dilediği konsept doğrultusunda planlamamızı yapıyoruz. Yani düğünü; müzikten süslemeye, ışıklandırmadan dekorasyona kadar temaya uygun olarak tasarlıyoruz. Kararlarını daha rahat verebilmeleri için de demo masalar hazırlayarak onlara yardımcı oluyoruz.

İstediğimiz kaliteyi yakalayıp kusursuzluğa ulaşmak için en önemli etkenlerden birinin “iyi bir ekip” olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple de her biri kendi alanında uzman, deneyimli ve dinamik ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. Sabit sayıda bir kadromuz olsa da büyük çaplı organizasyonlarda ekibimizi çoğaltıyoruz.
Prusa Organizasyon aynı zamanda profesyonel olarak endüstriyel mutfak usulü ile çalışan bir catering firması. Bu da bize düğünlerde çok çeşitli seçkiler ile kaliteli yemek ve ikramlar sunabilme avantajı sağlıyor. Çiftimizin damak zevkine uyan ve bütçesine hitap eden farklı menü seçeneklerini zorlanmadan oluşturabiliyoruz.
Düğünlerin yanı sıra, aynı özeni ve ilgi alâkayı gösterdiğimiz kına gecelerini de layığı ile eksiksiz bir şekilde düzenliyoruz. Çoğunlukla gelinlerimizle birlikte ve içeriğini onların belirlediği bir “kına paketi” oluşturuyoruz. Yaklaşık 500 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğimiz Bursa kına organizasyonlarında şu hizmetleri sunuyoruz:

Gelinimize tercihine göre kaftan ya da bindallı temin ediyoruz. Birlikte belirlediğimiz müzikler doğrultusunda dans şovları ve gösterileri ayarlıyoruz. Kına eğlencesi boyunca kendisine eşlik edecek nedimeleri belirliyoruz. Nedimelerin sayısını ise hem davetli sayısına hem de gelinimizin ihtiyacına ve isteğine göre belirliyoruz. Konukları kapıda karşılarken onlara cevizli lokum sunuyoruz, içeride de kuru kına dağıtıyor ve çerez ikram ediyoruz. Eğlence sonunda anı olarak vereceğimiz hediyelikleri de önceden hazırlıyoruz. Geleneksel bir gelin hamamı da düzenleyebiliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Ertuğrul Gazi Mah. 4. Menekşe Sk. Umut Sit. A Blk 2 A / B1 Yıldırım / Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Prusa Organizasyon Yol Haritası

Prusa Organizasyon Yorumları (3)

Ufuk

Düğün Tarihi: 22.09.2019

bugün enfes tatlıları ile organizasyonumuza lezzet katan prusa organizasyon catering ve chef özdemir'e çok teşekkür ederiz.

Gizem & Tarık

Düğün Tarihi: 31.08.2019

Dört dörtlük bir organizasyon oldu. Yemeğinden mekan süslemesine her şey çok güzeldi. Gerek ilgileri alakaları gerek de organizasyon boyu sundukları hizmet ile harika saatler geçirmemi sağladılar. Bana ise sadece dostlarımla eğlenmek kaldı.. İyi ki sizi tercih etmişim

Nurefşan & Emre

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Her şey için çok teşekkür ederiz. Beklediğimizden daha da güzel oldu. İlginiz için çok ama çok teşekkür ederiz. Arkadaşlarımıza ve akrabalarımıza gözümüz kapalı bir şekilde tavsiye edebileceğimiz bir organizasyon oldu. İyi ki sizi tercih etmişiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.