SS Design & Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

SS Design & Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

SS Design & Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

SS Design & Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

SS Design & Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

SS Design & Events Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuz için birbirinden farklı dekor ve aksesuarlarla davet alanınızı baştan yaratıyoruz. S&S Butik Organizasyon olarak Bursa Nilüfer’de faaliyet gösteriyor, farklı ilçe ve yakın illerde düzenlenen organizasyonlarına da hizmet verebiliyoruz. Aylardır hazırlığını yaptığınız düğününüz geldi çattı. Düğün mekanına giriyorsunuz ve her şeyin istediğiniz gibi olacağının garantisini verebiliyoruz.

Bir organizasyon gerçekleştirmek detaylı ve uzun bir süreçtir. Bu süreci yönetme ve planlama kısmı çok önemlidir. En ince ayrıntısına kadar istekleri karşılamak ve memnuniyetinizi sağlamak amacıyla titizlikle çalışıyoruz. Öncelikle sizi ağırlıyor isteklerinizi not alarak düğün temanıza en uygun aksesuar ve dekor seçeneklerimizden sunuyoruz. Konseptinizi belirlemediyseniz tarzınızı en iyi yansıtan, gelinlik ve düğün mekânınızla uyum içerisinde bulunan bir konsept belirliyor, bu konuda danışmanlık yapıyoruz.

Mekân süslemelerinden gelin damat masasına kadar her şeyin bir uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz. Gelin ve damat masanızı ister canlı çiçek ister yapay çiçekle süsleyerek size özel tüller kullanıyoruz. Misafirlerinizin masasına da şamdan ve aksesuarlar koyarak ortamın canlı gözükmesini sağlıyoruz. Işıklı renkli balonlar ve dekorlarımızla istediğiniz tarza uygun süslemeler yapıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarında değil İsteme merasiminden başlayarak nişan, kına gecesi ve nikâh töreninizin her aşamasında sizinle oluyor, organizasyonunuzu gerçekleştirerek en özel anlarınızı neşelendiriyoruz. Nişan ve kız isteme merasimleri için özel pasta hazırlayarak renkli masa örtüleriyle masanızı süslüyoruz. Nikah şekerleri ve ambalajında resminizin basılı olduğu taze çikolatalar ikram ederek nikâh töreninize farklılık yaratabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz organizasyonun gerçekleşmesi için gerçekleştirmek için canla başla çalışıyoruz. Siz de SS Butik Organizasyon malzemeleri ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.