Düğün Organizasyon Bursa

SS Design & Events

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

SS Design & Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

SS Design & Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

SS Design & Events Sıkça Sorulan Sorular

SS Design & Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, SS Design & Events şehir dışında hizmet veriyor.

SS Design & Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

SS Design & Events ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

SS Design & Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

SS Design & Events düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

SS Design & Events hangi hizmetleri vermektedir?

SS Design & Events dekor, pasta, çiçek, sanatçı, nikah şekeri, süsleme, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, kına gecesi, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

SS Design & Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

SS Design & Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

SS Design & Events Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuz için birbirinden farklı dekor ve aksesuarlarla davet alanınızı baştan yaratıyoruz. S&S Butik Organizasyon olarak Bursa Nilüfer’de faaliyet gösteriyor, farklı ilçe ve yakın illerde düzenlenen organizasyonlarına da hizmet verebiliyoruz. Aylardır hazırlığını yaptığınız düğününüz geldi çattı. Düğün mekanına giriyorsunuz ve her şeyin istediğiniz gibi olacağının garantisini verebiliyoruz.

Bir organizasyon gerçekleştirmek detaylı ve uzun bir süreçtir. Bu süreci yönetme ve planlama kısmı çok önemlidir. En ince ayrıntısına kadar istekleri karşılamak ve memnuniyetinizi sağlamak amacıyla titizlikle çalışıyoruz. Öncelikle sizi ağırlıyor isteklerinizi not alarak düğün temanıza en uygun aksesuar ve dekor seçeneklerimizden sunuyoruz. Konseptinizi belirlemediyseniz tarzınızı en iyi yansıtan, gelinlik ve düğün mekânınızla uyum içerisinde bulunan bir konsept belirliyor, bu konuda danışmanlık yapıyoruz.

Mekân süslemelerinden gelin damat masasına kadar her şeyin bir uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz. Gelin ve damat masanızı ister canlı çiçek ister yapay çiçekle süsleyerek size özel tüller kullanıyoruz. Misafirlerinizin masasına da şamdan ve aksesuarlar koyarak ortamın canlı gözükmesini sağlıyoruz. Işıklı renkli balonlar ve dekorlarımızla istediğiniz tarza uygun süslemeler yapıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarında değil İsteme merasiminden başlayarak nişan, kına gecesi ve nikâh töreninizin her aşamasında sizinle oluyor, organizasyonunuzu gerçekleştirerek en özel anlarınızı neşelendiriyoruz. Nişan ve kız isteme merasimleri için özel pasta hazırlayarak renkli masa örtüleriyle masanızı süslüyoruz. Nikah şekerleri ve ambalajında resminizin basılı olduğu taze çikolatalar ikram ederek nikâh töreninize farklılık yaratabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz organizasyonun gerçekleşmesi için gerçekleştirmek için canla başla çalışıyoruz. Siz de SS Butik Organizasyon malzemeleri ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Nilüfer Bursa

  • Haritadaki Konumu

    SS Design & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.