Sosyal Tesislerde Düğün Yapacak Çiftlere Mekan Önerileri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:04 dakika

04.03.2021

Sosyal tesislerde düğün yapmayı hiç düşündünüz mü bilmiyoruz ama sizin için şahane mekanlar bulduk. İstanbul sosyal tesisleri arasından seçtiğimiz bu mekanlardan fiyat teklifi isteyebilir, bütçenize en uygun olanıyla anlaşabilirsiniz!

sosyal tesislerde düğün yapacak çiftlere mekan önerileri

1- Cent Sosyal Tesisleri

Cent Sosyal Tesisleri, İstanbul'da sosyal tesis düğünü yapacak çiftlerin Sarıyer'deki seçeneklerinden biri. Havuz başı alanı ve balo salonu gibi açık ve kapalı salon seçenekleri sunuyor.

Açık alanda 500-750, kapalı alanda ise 200-300 kişiye kadar davetli ağırlama olanağı bulunan mekanın 250-500 araçlık da geniş bir otoparkı mevcut.

Cent Sosyal Tesisleri

2- Teras 212 Beşiktaş

Eşsiz manzaraya sahip bir alanda düğün yapmak ister misin? Panoramik boğaz manzarasına sahip Teras 212 Beşiktaş çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir mekan.

. 100 kişiden başlayan ve 1000 kişiye kadar çıkan bir kapasiteye sahip mekanda ısıtma sistemli bir pergola ile kapatılan ilave bir teras da bulunuyor. Dilersen kapalı salonu da tercih edebiliyorsun.

sosyal tesislerde düğün yapacak çiftlere mekan önerileri

3- Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Şişli Öğretmenevi düğün mekanı olan Nişantaşı Teras, çiftlerin Avrupa yakasındaki sosyal tesis seçeneklerinde bir diğeri. Ailesinde veya yakınlarında öğretmen olanlar zaten öğretmenevi düğünlerine alışıktır ama bu seçenek gittikçe daha fazla çiftin tercisi olmaya başladı.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras, kolonsuz yüksek tavanları ve Boğaz manzarası ile 400 kişiye kadar olan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ekonomik bir seçenek olan Şişli Öğretmenevi, düğün paketine DJ, süsleme ve düğün pastasını da dahil ediyor.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

4- Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri Maltepe'deki sosyal tesisler arasında yer alıyor. Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri düğün mekanının havuz başı alan ile çok şık dekore edilmiş kapalı alan seçenekleri bulunuyor.

Açık alanda yemekli düğünlerde 400, kapalı salında ise 300 kişiye kadar kapasiteye sahip. Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri, düğün paketine düğün videosu ve fotoğrafları için verilen hizmeti de dahil ediyor.

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

5- Sophia Çekmeköy

Sosyal tesisler düğün yapmak için ekonomik düğün mekanları. Bunlardan bir diğeri de Anadolu yakasında yer alan Sophia Çekmeköy.

Üsküdar'da konumlanmış Sophia Çekmeköy, kapalı salonunda 2.000 kişiye kadar davetli ağırlama imkanı sunuyor. Yani kalabalık davetler için ideal.

Sophia Çekmeköy

6- Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sancaktepe'de yer alan, deniz ve doğa manzaralı bir düğün mekanı. Açık ve kapalı alanı olan mekanın maksimum yemekli kapasitesi 200-300 kişi civarında.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ise oldukça uygun.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

7- Salon Venedik / Sular Vadisi

Sosyal tesisler İstanbul Başakşehir'de seçeneklerinden bir tanesi de Salon Venedik / Sular Vadisi.

Açık ve kapalı olan mekanın açık hava kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 700 civarında. Şehir manzaralı mekanda dışarıdan catering firması kabul edilmiyor.

Salon Venedik

8- 2 Hece

Bakırköy'de yer alan 2 Hece göl kenarında, çim alanda, merkezi bir konuma sahip. Sanırım çiftleri en çok ilgilendiren özelliklerinden biri de kolonsuz bir salona sahip olması.

Menülerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabileceğiniz mekanda, düğün öncesi tadım da yapabiliyorsunuz. Sosyal Tesisler düğün fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız hatırlatmadan bitirmeyelim, tüm mekanlardan sayfalarındaki form yoluyla kolayca fiyat bilgisi alabilirsiniz!

2Hece Davet

2 Hece Davet

2 Hece Davet

Firmayı İncele

9- Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi

Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi, davetlilerine çık ve nezih bir ortamda, etrafı yeşillikler ile çevrili bir alanda düğün yapma imkanı sunuyor.

Mekanda 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dekorasyonu da çok şık. Sade ve zarif masa ve sandalye süslemeleri çiçekler ile tamamlanarak güzel bir atmosfer oluşturuyorlar.

Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi

10- Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri, denizin hemen yanında yer alıyor. Buraya toplu taşımayla da özel araçlarla da rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Burada 50 kişilik grup yemeklerinden 600 kişilik davetlere kadar birçok organizasyon yapılabiliyor. Sosyal tesisler imkanlarıyla anlaşacağınız mekanın fiyatları da gayet uygun. Hafta içi yapılan organizasyonlarda büyük indirimler de oluyor.

Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri


Sosyal tesisler uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sen de yukarıdaki 10 mekandan dilediğinle görüşebilir, fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir

Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

Anadolu Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

TD

Tuğçe Demir

Düğün Tarihi: 27.02.2017


nişan için uygun yemeksiz 100 150 kişilik mekan öneriniz var mıdır ?