Sosyal Tesislerde Düğün Yapacak Çiftlere Mekan Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:57 dakika

12.08.2020

Sosyal tesislerde düğün yapmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum ama sizin için şahane mekanlar buldum. İstanbul sosyal tesisleri arasından seçtiğim bu mekanlardan fiyat teklifi isteyebilir, bütçenize en uygun olanıyla anlaşabilirsiniz. Sade, mütevazı ama şık, butik ve ekonomik bir düğün için bu seçenekleri mutlaka değerlendirin derim! İşte bütçe dostu sosyal tesislerde düğün yapmak isteyen çiftlere 10 mekan önerisi!

sosyal tesislerde düğün yapacak çiftlere mekan önerileri

1- Golden Chef Davet (TED Spor Kulübü)

1- TED Spor Kulübü düğün mekanı Golden Chef Düğün ve Davet Organizasyon ile İstanbul'da sosyal tesis düğünü yapacak çiftlerin Tarabya'daki seçeneklerinden biri. Havuz başı açık alanı ve balo salonu, bar, restoran olmak üzere 3 farklı kapalı alan alternatifiyle çiftlere açık alanda 900, kapalı alanda ise 450 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

Bu mekanda evlenmiş olan İdil Çetin bakın ne demiş: "Düğünümüz restoranın bahçe kısmında oldu, ortam güzeldi. Yemekler ve servis çok iyiydi. Organizasyonda hiçbir aksaklık yaşanmadı, her şey gayet keyifliydi. DJ isteklerden anlayan biriydi ve müzik istediğimiz gibi oldu."

Golden Chef Davet

İstanbul'da düğün mekanlarının fiyatları ortalama ne kadar, biliyor musun? Araştırdık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

2- Grand Çiftlik 91 Sosyal Tesisleri

Ev sıcaklığında bir sosyal tesisle tanışmaya ne dersin? Ağaçların arasında sevimli atmosferiyle Grand Çiftlik 91 Sosyal Tesisleri çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir mekan.

Açık alanının yanı sıra kapalı balo salonunda da organizasyonlar düzenleniyor. Manzarasına ve şıklığına baktığımızda fiyatlarının çok uygun olduğunu görüyoruz. Yemekli menü fiyatları kişi başı 50 ile 80 TL arasında değişiyor.

Mekanda düğün organizasyonları dışında nişan töreni gibi etkinliklerin de düzenlendiğini belirteyim.

sosyal tesislerde düğün yapacak çiftlere mekan önerileri

Düğününe az kişi davet edeceksen, bu mekanlara bak: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

3- Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Şişli Öğretmenevi düğün mekanı olan Nişantaşı Teras, çiftlerin Avrupa yakasındaki sosyal tesis seçeneklerinde bir diğeri. Ailesinde veya yakınlarında öğretmen olanlar zaten öğretmenevi düğünlerine alışıktır ama bu seçenek gittikçe daha fazla çiftin tercisi olmaya başladı.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras, kolonsuz yüksek tavanları ve Boğaz manzarası ile 400 kişiye kadar olan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ekonomik bir seçenek olan Şişli Öğretmenevi, düğün paketine DJ, süsleme ve düğün pastasını da dahil ediyor.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Avrupa yakasında sosyal tesisler dışında da uygun fiyatlı mekanlar var: İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

4- Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri Maltepe'deki sosyal tesisler arasında yer alıyor. Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri düğün mekanının havuz başı alan ile çok şık dekore edilmiş kapalı alan seçenekleri bulunuyor.

Açık alanda yemekli düğünlerde 400, kapalı salında ise 300 kişiye kadar kapasiteye sahip. Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri, düğün paketine düğün videosu ve fotoğrafları için verilen hizmeti de dahil ediyor.

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Çiftlerimiz yeni evlenecekler için önerilerde bulundu: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

5- Yadinbey Restaurant

Sosyal tesisler düğün yapmak için ekonomik düğün mekanları. Bunlardan bir diğeri de Anadolu yakasında yer alan Yadinbey Restaurant.

Bostancı Club Sporium Tesisleri içinde yer alan Yadinbey Restaurant'ın açık alanda havuz başı kapasitesi 500, teras kapasitesi ise daha butik düğünler için tasarlanmış, 150 kişi kapasiteli. Kokteyl kapasitesi ise 750 kişilik olan mekan, şık dekorasyonu ve mütevazı tarzıyla sade çiftlerin kalbini çelecek!

Yadinbey

Düğününe çok kişi çağırmayacaksan bu mekanları da incele: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

6- Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sancaktepe'de yer alan, deniz ve doğa manzaralı bir düğün mekanı. Açık ve kapalı alanı olan mekanın maksimum yemekli kapasitesi 200-300 kişi civarında.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ise oldukça uygun.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

"Düğünüme en fazla 300 kişiyi çağırırım" diyorsan bu yazı tam senlik: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

7- Salon Venedik / Sular Vadisi

Sosyal tesisler İstanbul Başakşehir'de seçeneklerinden bir tanesi de Salon Venedik / Sular Vadisi.

Açık ve kapalı olan mekanın açık hava kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 700 civarında. Şehir manzaralı mekanda dışarıdan catering firması kabul edilmiyor.

Salon Venedik

Davetli sayına uygun mekanları incelemek işini kolaylaştırır. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftlere özel mekanlar bu yazıda: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

8- 2 Hece

Bakırköy'de yer alan 2 Hece göl kenarında, çim alanda, merkezi bir konuma sahip. Sanırım çiftleri en çok ilgilendiren özelliklerinden biri de kolonsuz bir salona sahip olması.

Menülerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabileceğiniz mekanda, düğün öncesi tadım da yapabiliyorsunuz. Sosyal Tesisler düğün fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız hatırlatmadan bitirmeyelim, tüm mekanlardan sayfalarındaki form yoluyla kolayca fiyat bilgisi alabilirsiniz!

2 Hece Davet

Anadolu ve Avrupa yakasına göre mekan önerilerinde bulunduğumuz yazılarımıza da göz at:

Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

Anadolu Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

9- İTÜ Maçka Arı Kovanı Havuzbaşı

İTÜ Maçka Arı Kovanı Havuzbaşı, davetlilerine çık ve nezih bir ortamda, etrafı yeşillikler ile çevrili bir alanda düğün yapma imkanı sunuyor.

Mekanda 350-400 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dekorasyonu da çok şık. Sade ve zarif masa ve sandalye süslemeleri çiçekler ile tamamlanarak güzel bir atmosfer oluşturuyorlar.

İTÜ Maçka Arı Kovanı Havuzbaşı

Bu mekanlar da ilgini çekebilir: Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

10- Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri, denizin hemen yanında yer alıyor. Buraya toplu taşımayla da özel araçlarla da rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Burada 50 kişilik grup yemeklerinden 600 kişilik davetlere kadar birçok organizasyon yapılabiliyor. Sosyal tesisler imkanlarıyla anlaşacağınız mekanın fiyatları da gayet uygun. Hafta içi yapılan organizasyonlarda büyük indirimler de oluyor.

Tcdd Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

Sosyal tesisler uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sen de yukarıdaki 10 mekandan dilediğinle görüşebilir, fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

TD

Tuğçe Demir

27/02/2017

nişan için uygun yemeksiz 100 150 kişilik mekan öneriniz var mıdır ?