Sosyal Tesislerde Düğün Yapacak Çiftlere Mekan Önerileri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 2:54 DK

03.01.2019

Sosyal tesislerde düğün yapmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum ama sizin için şahane mekanlar buldum. İstanbul sosyal tesisleri arasından seçtiğim bu mekanlardan fiyat teklifi isteyebilir, bütçenize en uygun olanıyla anlaşabilirsiniz. Sade, mütevazı ama şık, butik ve ekonomik bir düğün için bu seçenekleri mutlaka değerlendirin derim! İşte bütçe dostu sosyal tesislerde düğün yapmak isteyen çiftlere 10 mekan önerisi!

TED Spor Klübü / Golden Chef Düğün ve Davet Organizasyon

TED Spor Kulübü düğün mekanı Golden Chef Düğün ve Davet Organizasyon ile İstanbul'da sosyal tesis düğünü yapacak çiftlerin Tarabya'daki seçeneklerinden biri. Havuzbaşı açık alanı ve balo salonu, bar, restaurant olmak üzere 3 farklı kapalı alan alternatifiyle çiftlere açık alanda 900, kapalı alanda ise 450 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

  • 2013 Ağustos'unda evlenmiş İdil Çetin bakın ne demiş: "Düğünümüz restaurantın bahçe kısmında oldu, ortam güzeldi. Yemekler ve servis çok iyiydi. Organizasyonda hiçbir aksaklık yaşanmadı, her şey gayet keyifliydi. DJ isteklerden anlayan biriydi ve müzik istediğimiz gibi oldu. Tek olumsuzluk masaları gezerken biraz sıkışıklık olmasıydı diyebilirim ama biz bunu hiç dert etmedik."

ted spor klubu - Sosyal tesis

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

Boğaz manzarası sunan bir sosyal tesisle tanışmaya ne dersin? Ağaçların arasında, patika yolları ve sevimli atmosferiyle Beykoz Koru Sosyal Tesisi çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir mekan. Açık alanının yanı sıra kapalı balo salonunda da organizasyonlar düzenleniyor. Manzarasına ve şıklığına baktığımızda fiyatlarının çok uygun olduğunu görüyoruz. Yemekli menü fiyatları kişi başı 50 ile 80 TL arasında değişiyor.

Mekanda düğün organizasyonları dışında gün doğumu nikah törenlerinin de düzenlendiğini belirteyim.

uvmssztrumfjmcn3 - sosyal tesislerde düğün yapacak çiftlere mekan önerileri

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Şişli Öğretmenevi düğün mekanı olan Nişantaşı Teras'la çiftlerin Avrupa yakasındaki sosyal tesis seçeneklerinde bir diğeri. Ailesinde veya yakınlarında öğretmen olanlar zaten öğretmenevi düğünlerine alışıktır ama bu seçenek gittikçe daha fazla çiftin tercisi olmaya başladı. Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras, kolonsuz yüksek tavanları ve Boğaz manzarası ile 400 kişiye kadar olan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ekonomik bir seçenek olan Şişli Öğretmenevi, düğün paketine, DJ, süsleme ve düğün pastasını da dahil ediyor.

sisli ogretmenevi - Avrupa yakasındaki

Cent Koleji Sosyal Tesisleri

Cent Koleji Sosyal Tesisleri Tarabya'daki sosyal tesislerden bir diğeri. Cent Koleji düğün mekanı tercihini havuzbaşında, çim alanda ve doğa manzarasına sahip bir yerden yana kullanmak isteyen çiftlerin ilk aklına gelen yerlerden biri. Açık alanda yemekli düğünlerde 400, kokteyl düğünlerde ise 600 kişiye kadar kapasiteye sahip bir mekan olan Cent Koleji, düğün paketine düğün videosu ve fotoğrafları haricinde her şeyi dahil ediyor. Fotoğraf ve video hizmetleri ise ekstraya giriyor.

cent koleji sosyal tesisleri - Doğa manzarasına

Yadinbey Restaurant

Sosyal tesisler düğün yapmak için ekonomik düğün mekanları. Bunlardan bir diğeri de Anadolu yakasında yer alan Yadinbey Restaurant. Bostancı Club Sporium Tesisleri içinde yer alan Yadinbey Restaurant'ın açık alanda havuzbaşı kapasitesi 500, teras kapasitesi ise daha butik düğünler için tasarlanmış, 150 kişi kapasiteli. Kokteyl kapasitesi ise 750 kişilik olan mekan, şık dekorasyonu ve mütevazı tarzıyla sade çiftlerin kalbini çelecek!

yandinbey restaurant -  Anadolu yakasında

Düğününe çok kişi çağırmayacaksan bu mekanları da incele: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sancaktepe'de yer alan, deniz ve doğa manzaralı bir düğün mekanı. Açık ve kapalı alanı olan mekanın maksimum yemekli kapasitesi 200-300 kişi civarında. Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri düğün yemeği bütçesi planlayan çiftler için ise oldukça uygun.

bervaze - Ortadağ Sosyal Tesisleri

"Düğünüme en fazla 300 kişiyi çağırırım" diyorsan bu yazı tam senlik: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Salon Venedik / Sular Vadisi

Sosyal tesisler İstanbul Başakşehir'de seçeneklerinden bir tanesi de Salon Venedik / Sular Vadisi. Açık ve kapalı olan mekanın açık hava kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 700 civarında. Şehir manzaralı mekanda dışarıdan catering firması kabul edilmiyor.

salonvenedik - Sosyal tesisler İstanbul

Davetli sayına uygun mekanları incelemek işini kolaylaştırır. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftlere özel mekanlar bu yazıda: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

2 Hece

Bakırköy'de yer alan 2 Hece göl kenarında, çim alanda, merkezi bir konuma sahip. Sanırım çiftleri en çok ilgilendiren özelliklerinden biri de kolonsuz bir salona sahip olması. Menülerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabileceğiniz mekanda, düğün öncesi tadım günü de yapabilirsiniz. Sosyal Tesisler düğün fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız hatırlatmadan bitirmeyelim, tüm mekanlardan sayfalarındaki form yoluyla kolayca fiyat bilgisi alabilirsiniz.!

heceden - Bakırköy'de yer alan

Şehrindeki En İyi Düğün Mekanı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

TD

Tuğçe Demir

27/02/2017

nişan için uygun yemeksiz 100 150 kişilik mekan öneriniz var mıdır ?