Gaziosmanpaşa Sosyal Tesislerde Düğün Mekanları

İstanbul Gaziosmanpaşa'da Düğün için Sosyal Tesisler ve Öğretmenevleri bulabilirsin. Bu tesislerin avantajlı ifyatlarından yararlanmak için teklif al!

2 Firma Listeleniyor

Gaziosmanpaşa

Gopark Tesisleri

Kaliteli hizmet anlayışında iddialı olan Gopark Tesisleri bünyesinde iki farklı salon bulunmakta. Grand Salon ile tiyatro düzeninde 1.200 kişilik bir kokteyle, gala düzeninde ise 1.000 kişilik...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%25 70 1 10

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Eğer düğün masraflarını biraz olsun azaltıp bütçeni balayı ve ev dekorasyonu gibi konularda değerlendirmek istiyorsan düğün yapılabilecek sosyal tesisleri mutlaka incelemelisin. Sosyal tesislerin avantajlı fiyatlar sunmasının temel nedeni kamu kurumları, belediyeler veya öğretmenevlerinin bünyelerinde yer almalarıdır. Bu sayede hayal ettiğiniz düğünü isteklerinizden taviz vermeden gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul sosyal tesislerde düğün için oldukça fazla imkan sunmakta. Eğer Avrupa Yakası'nda yaşıyorsanız Gaziosmanpaşa'nın Küçükköy, Fevziçakmak ve Yıldıztabya semtlerinde bulunan sosyal tesisleri incelemenizde fayda var. İşletmelerin hizmet içeriği, düğün için sundukları davet alanları ve kapasite gibi önemli detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alarak düğününüzü planlamaya devam edebilirsiniz.