Sultangazi Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Sultangazi'de düğün yapabileceğin öğretmenevlerini ve sosyal tesisleri incele! Fiyat teklifi almak için firmalarla kolayca iletişime geç!

1 firma

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

En mutlu gününüzde, size ve davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatmak için çok özel bir atmosfer tasarladık. Tercihlerinize göre açık ve kapalı alanları, havuz başı kafeteryası, geniş bahçe alanı ile..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%20 11 1

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Hem kaliteyi hem de uygun fiyatı isteyen çiftler genelde sosyal tesislerde düğün yapmayı tercih ederler. Sultangazi ise İstanbul’un avrupa yakasında düğün yapmak isteyen çiftlerin genellikle tercih ettiği bir ilçedir. Cebeci, Sultançiftliği ve Zübeydehanım gibi Sultangazi’nin en önemli ilçelerindeki sosyal tesislerde düğün yapabilirsin. Sosyal tesisler genelde şehrin en güzel yerlerine kurulmuş olurlar. Bu yüzden ulaşım imkanları da görece daha kolaydır. Eğer sen de hem kaliteli hizmet alayım, hem fiyatı uygun olsun hem de misafirlerim kolayca düğün mekanına gelebilirsinler diyorsan, kesinlikle sosyal tesislerde düğün yapmalısın. Sultangazi’deki tüm sosyal tesisleri senin için listeledik, içlerinden sana uygun olanların firma profillerini inceleyerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.