Sultangazi Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Sultangazi'de düğün yapabileceğin öğretmenevlerini ve sosyal tesisleri incele! Fiyat teklifi almak için firmalarla kolayca iletişime geç!

1 firma

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

İstanbul Sultangazi’de mutluluğa “Evet” demek ister misiniz? Salon Venedik Cebeci ile beklediğinizden de iyi bir ortamı, profesyonel bir şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel bir...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

%25 21 1 1
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Hem kaliteyi hem de uygun fiyatı isteyen çiftler genelde sosyal tesislerde düğün yapmayı tercih ederler. Sultangazi ise İstanbul’un avrupa yakasında düğün yapmak isteyen çiftlerin genellikle tercih ettiği bir ilçedir. Cebeci, Sultançiftliği ve Zübeydehanım gibi Sultangazi’nin en önemli ilçelerindeki sosyal tesislerde düğün yapabilirsin. Sosyal tesisler genelde şehrin en güzel yerlerine kurulmuş olurlar. Bu yüzden ulaşım imkanları da görece daha kolaydır. Eğer sen de hem kaliteli hizmet alayım, hem fiyatı uygun olsun hem de misafirlerim kolayca düğün mekanına gelebilirsinler diyorsan, kesinlikle sosyal tesislerde düğün yapmalısın. Sultangazi’deki tüm sosyal tesisleri senin için listeledik, içlerinden sana uygun olanların firma profillerini inceleyerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.