Büyükçekmece Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde ya da öğretmenevlerinde düğün yapmak istiyorsan Büyükçekmece'deki İstanbul'un en iyi mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Jandarma Kampı Sosyal Tesisleri

Büyükçekmece

Jandarma Kampı Sosyal Tesisleri

Düğününü havuz başında yapmak isteyen çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak Jandarma Kampı Sosyal Tesisleri, ağaçlarla çevrili yemyeşil doğasıyla huzuru hissedeceğiniz harika bir mekan. Denizden...

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%30 indirim 45 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Düğün masraflarını biraz olsun hafifletmek adına daha avantajlı fiyatlarla düğün yapmana imkan tanıyacak bir işletme tercih edebilirsin. Düşlediğin düğünü tavizsiz gerçekleştirmek istiyorsan seçmen gereken mekan bir sosyal tesis olmalıdır. İstanbul'da düğün yapılabilecek pek çok sosyal tesis var. Eğer Avrupa Yakası'nın batı kesimlerinde yaşıyorsan Büyükçekmece'de bulunan sosyal tesisleri de mutlaka incelemelisin. Bahçelievler, Kumburgaz ve Mimaroba gibi nezih semtlerde bulunan bu işletmeler hakkında daha fazla bilgiyi firma profil sayfalarını inceleyerek bulabilirsin. Mekanın sunduğu davet alanları, hizmet içeriği ve iletişim bilgileri kolayca ulaşabileceğin bilgiler arasında. Mekan fotoğrafları ve çift yorumları da seçim yaparken sana yardımcı olacaktır. Beğendiğin firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.