Maltepe Sosyal Tesislerde Düğün

Maltepe'de avantajlı fiyatlar sunan düğün mekanları arıyorsan düğün yapabileceğin sosyal tesisler ve öğretmenevlerini incele ve fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Maltepe

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Düğününüzü 5 yıldızlı bir otel farkıyla gerçekleştirmek ister misiniz? Rüya gibi bir düğün, çiftlerimizin hayallerini süsleyen rüya gibi bir düğün için doğru adrestesiniz. Asia Royal Suite...

11 yorum

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%50 indirim 36 3 11 4
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Sosyal tesisler genel olarak kamu kurumu, belediye, öğretmenevi, vakıf ve dernek gibi kurumların bünyelerinde hizmet veren tesislerdir. Üyeler ve mensupları başta olmak üzere herkes için uygun fiyatlı olmaları en büyük avantajlarıdır. İstanbul, Maltepe'de düğün yapılabilecek sosyal tesisleri senin için burada listeledik. Anadolu Yakası'nın birçok noktasından kolay ulaşılabilir mekanların ilçede bulundukları konumlar da oldukça merkezi yerler. İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Gülsuyu ve civar semtlerde hizmet veren işletmeleri inceleyerek sosyal tesislerde düğün hakkında daha fazla detay keşfedebilirsin. Beğendiğin firmalarla iletişime geçmeyi ve ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma. Hatta biraz elini çabuk tutman daha iyi olacaktır çünkü uygun fiyatlarından dolayı arzuladığın tarihlerde boş gün bulman zor olabilir.