Boğazköy Aden Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Boğazköy Aden Tesisleri - Sosyal Tesisler
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Boğazköy Aden Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Boğazköy Aden Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde Teras
Manzara
Panoramik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Boğazköy Aden Tesisleri Sık Sorulan Sorular

Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğazköy Aden Tesisleri 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğazköy Aden Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğazköy Aden Tesisleri düğün dışında piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Boğazköy Aden Tesisleri Hakkında

Her türlü etkinlik ve davetinize ev sahipliği yapabilecek Boğazköy Aden Tesisleri, İstanbul Arnavut köyde siz değerli misafirlerini bekliyor. Hizmete başladığımız günden beri profesyonel bir ekiple çalıştığımız için organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde tasarlama şansı elde ediyoruz. Her detayı sizin yerinize düşünüyor, yaptığımız ön görüşmeden sonra hızlı bir şekilde hazırlıklara başlıyoruz.

Peki Boğazköy Aden Tesisleri’nde sizi ne gibi olanaklar bekliyor?

Her isteğinizi yerine getirebilmek için çözüm ortaklarımızdan yardım alıyor, organizasyonlarınıza özel masa düzenleri oluşturuyoruz. Nikah sonrası ve toplu yemek etkinliklerinizde uzun sofralar kuruyor sevdiklerinizle hoş sohbetler edebileceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Düğün, nişan ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarınızda ise yuvarlak masalar kullanarak mekanımızı davetlerinize uygun bir hala getiriyoruz. Tarzınızı ve zevklerinizi dikkate alarak süslemeler de yapabildiğimizi belirtelim. Tabii bu aşama bizim imkanlarımızdan yararlanmak istemezseniz, tesisimize bir organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor.

Organizasyonlarınızdan önce ihtiyaçlarınızı öğrenmek ve planlama yapmak için çözüm ortaklarınızı da davet ettiğimiz görüşmeler düzenleyebiliyoruz. Bunun sonucunda organizasyon firması, orkestra temini gibi ayrıntıları da tek bir çatı altında hallediyorsunuz. Bu arada ışık, ses ve sahne hizmeti verdiğimizi de belirtelim. Yemekli davetleriniz için birbirinden güzel yemekler hazırlayan şeflerimizin her biri uzun zamandır bu sektörde yer alan başarılı kişiler. Bu nedenle servis edilen yemekler hem lezzet hem de sunum açısından beğeninizi kazanacak. Yemek ve ikram servisini zamanında yapmaya özen gösterdiğimizi de bilmenizi isteriz.

Gördüğünüz gibi her detayı sizin yerinize düşünüyor, tatlı telaşınızın yükünü omuzlarınızdan almak için titiz bir çalışma yürüyoruz. Eğer siz de en değerli günlerinizi bizim ev sahipliğimizde yaşamak isterseniz, Aden Boğazköy Tesisleri fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Boğazköy İstiklal Mah.Eski Edirne Asfaltı Cad. / Boğazköy C Tipi Mesire Alanı (Zabıta Noktası Yan Girişi) Arnavutköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Boğazköy Aden Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.