Avcılar Sosyal Tesisler

İstanbul Avcılar’da düğün yapmak istiyorsan senin için en güzel sosyal tesisleri bulup listeledik. Durma, istediğin firmadan ücretsiz fiyat teklifi al!

1 firma

Avcılar Denizköşkler Davet Salonu

Avcılar

Avcılar Denizköşkler Davet Salonu

Yeşilin ve mavinin ahenkle dans ettiği deniz kenarında heybetiyle göz kamaştıran bir köşkün içerisinde özel günlerinizi kutlamak isterseniz sizi de Avcılar Denizköşkler Toplantı ve Davet Salonu’na...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

%15 17 1 6
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Düğününde yapacağının doğru seçimler masraflarını azaltıp yine de istediğin biçimde bir düğün gerçekleştimene yardımcı olabilir. Mekan seçiminin düğün bütçende belirleyici unsur olduğundan ilk dikkat etmen gereken noktadır. Sosyal tesisler, özellikle öğretmenevleri fiyat avantajı bulunan düğün mekanları arasındadır. İstanbul, Avrupa Yakası, Avcılar ilçesinde bulunan düğün yapılabilecek sosyal tesisleri buradan kolayca inceleyebilirsin. Firma profil sayfalarından işletmelerin sunduğu imkanlara, davet alanı görsellerine, çift yorumlarına ve mekan özelliklerine kolayca ulaşabilirsin. Ardından düğünün için uygun bulduğun mekanlarla iletişime geçerek merak ettiğin diğer ayrıntıları kolayca öğrenebilirsin. Bütçeni netleştirmek için işletmelerden kolayca ve ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsin.