Fatih Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde düğün yapmayı planlayanlar için Fatih’teki en kaliteli sosyal tesisleri listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma!

Cankurtaran Öğretmenevi

Fatih

Cankurtaran Öğretmenevi

Cankurtaran Öğretmen Evi Fatih’te sizleri bekliyor. Pay-i Taht diye isimlendirilen tarihi surların içinde yer alan mekanımızda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye ne dersiniz? Topkapı...

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

11 2 2
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
İsteklerinden taviz vermeden avantajlı fiyatlarla bir düğün gerçekleştirmen mümkün. Bunun için tek yapman gereken doğru seçimler yaparak indirimlerden yararlanmak. İstanbul'un Fatih ilçesinde hizmet veren öğretmenevleri ve sosyal tesisler gibi kamu kurumlarının bünyesinde bulunan davet alanları uygun fiyatlarla düğün gerçekleştirmene imkan tanıyacaktır. İlçenin Sultanahmet, Topkapı, Eminönü ve Sirkeci gibi merkezi konumlarında yer alan işletmelere buradan ulaşabilirsin. Firmaları inceleyerek düğün için sundukları mekanlar, hizmet içerikleri, kapasite ve fiyat aralığı gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Buna ek olarak çift yorumları ve davet alanı fotoğrafları karar vermene katkı sağlayacaktır. Beğendiğin işletmelerin sana özel sunduğu indirimlerden yararlanmak içinse fiyat teklifi alman yeterli olacaktır.