Sosyal Tesisler İstanbul

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri düğün dışında doğum günü, açılışlar, kına, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Hakkında

Özel günlerinizi gerçekleştirmek için Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Kartal/ İstanbul’da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Tesisimizde profesyonel, güler yüzlü ve tecrübeli bir şekilde sizi ağırlıyoruz.

Açık ve kapalı alanlarımız olduğu için dilediğiniz mevsimde düğününüz için tesisimizi tercih edebilir ve organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. Seçtiğiniz oturma alanında davetinize katılacak kişi sayısına göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Tesisimizin her alanında hijyene oldukça önem veriyor ve sağlığınızı düşünüyoruz. Davetinizi yemekli bir şekilde düzenlemeyi düşünüyorsanız önceden bizi ziyaret etmenizi öneririz. Böylece birbirinden lezzetli yemeklerimizin tadına bakma fırsatınız olur. Alanında uzman aşçılarımız doğal ve günlük ürünler kullanarak damak zevkinize uygun özel lezzetler hazırlıyor. Yemeklerimizin lezzetine ve görünümüne fazlasıyla güveniyoruz. Size özel oluşturduğumuz bu menüyü görsel sunumlarla masanıza servis ediyoruz. Servisimizi hızlı bir şekilde yaptığımız için davetiniz aksamadan gerçekleşiyor. Davetiniz için özel bir süsleme talebinde bulunursanız bu konuda profesyonel olarak hizmet veren organizasyon firmaları ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Ayrıca müzik performansı için de tarzınıza uygun gruplarla anlaşabilirsiniz. Işıklandırma sistemimiz ve geniş bir dans alanımızın olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Tesisimizde araç park alanı mevcut olduğu için özel aracınız ile kolayca gelebilirsiniz. Davetinizin hazırlık süreci boyunca yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. Davetiniz boyunca da tüm isteklerinizi karşılayıp mutlu gününüzün heyecanına ortak olacağız. Tüm bunların yanı sıra nişan, kına gecesi, doğum günü ve kurumsal etkinlik gibi pek çok organizasyonu düzenlemek için tesisimize gelebilir, organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve organizasyonunuzu tesisimizde düzenlemek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri iletişimini sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Samandıra Caddesi, 96, Uğur Mumcu, Mah. İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.