Üsküdar Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Üsküdar'da bulunan İstanbul'un en güzel düğün yapılabilecek sosyal tesislerini incele, Beylerbeyi ve civar semtlerdeki firmalardan fiyat teklifi al!

3 firma

Üsküdar

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Düğününü Anadolu Yakası'nın incisi Ümraniye’de yapmak istiyorsan bir çok seçeneğin mevcut. Eğer alternatif düğün mekanı arayışında isen sosyal tesisler tam sana göre. Çünkü sosyal tesisler hem konumları itibari ile daha tercih edilebilir hem de fiyat olarak bütçeni çok zorlamazlar. Eğer düğün mekanı için ayırdığın bütçe kısıtlı ise ve ödediğin fiyata en iyi faydayı elde etmek istiyorsan seçimin kesinlikle sosyal tesislerden yana olmalı. Abdullah Ağa, Beylerbeyi, Bulgurlu ya da Hasippaşa gibi Üsküdar’ın önemli semtlerinden birinde düğün yapmak istiyorsan senin için listelediğimiz sosyal tesislerden istediğinin profil sayfasına girerek fotoğraflarına ve diğer çiftlerin yaptığı yorumlara göz atabilirsin. Gözüne kestirdiklerinden fiyat teklifi alarak kafandaki soru işaretlerini giderebilirsin.