Üsküdar Sosyal Tesislerde Düğün

Üsküdar'da bulunan İstanbul'un en güzel düğün yapılabilecek sosyal tesislerini incele, Beylerbeyi ve civar semtlerdeki firmalardan fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Cemile Sultan Korusu

Üsküdar

Cemile Sultan Korusu

Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğünü İstanbul’un manzarası, konumu, tarihi yapısı ve üstün kalitesi ile dikkat çeken Cemile Sultan Korusu’nda düzenlemek ister misiniz? Sizlere bir ömür...

750-1.000 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

Hediye 23
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Düğününü Anadolu Yakası'nın incisi Ümraniye’de yapmak istiyorsan bir çok seçeneğin mevcut. Eğer alternatif düğün mekanı arayışında isen sosyal tesisler tam sana göre. Çünkü sosyal tesisler hem konumları itibari ile daha tercih edilebilir hem de fiyat olarak bütçeni çok zorlamazlar. Eğer düğün mekanı için ayırdığın bütçe kısıtlı ise ve ödediğin fiyata en iyi faydayı elde etmek istiyorsan seçimin kesinlikle sosyal tesislerden yana olmalı. Abdullah Ağa, Beylerbeyi, Bulgurlu ya da Hasippaşa gibi Üsküdar’ın önemli semtlerinden birinde düğün yapmak istiyorsan senin için listelediğimiz sosyal tesislerden istediğinin profil sayfasına girerek fotoğraflarına ve diğer çiftlerin yaptığı yorumlara göz atabilirsin. Gözüne kestirdiklerinden fiyat teklifi alarak kafandaki soru işaretlerini giderebilirsin.