Kartal Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Kartal'da düğün yapabileceğin öğretmenevleri ve sosyal tesisler Düğün.com'da! Mekanları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

1 firma

Kartal

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri İstanbul’un akciğerleri olan Aydos Ormanlarının hemen yanı başında, muhteşem doğa ve İstanbul manzarası eşliğinde tüm istek ve beklentilerinize karşılık verecek...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

%30 55 19

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Evlilik hazırlıklarına devam ederken birçok harcamayla karşılaştın ve düğün günün yaklaştıkça karşılaşmaya devam edeceksin. Durum böyle olunca hem biraz tasarruf etmek hem de bütçeni kontrol altında tutmak adına avantajlı fiyatlar sunan seçimlere yönelmen gayet doğal. Bu noktada uygun fiyatlı bir mekan arayışındaysan İstanbul, Kartal'da bulunan düğün yapılabilecek sosyal tesisleri mutlaka incelemeni tavsiye ediyoruz. Anadolu Yakası'nın birçok noktasından da rahatlıkla ulaşılabilecek Yakacık, Soğanlık, Uğurmumcu ve civar semtlerde bulunan sosyal tesisler; düğün, nişan ve nikah törenleri için yeterli imkanlara da sahipler. Sosyal tesislerde düğünün avantajlarına ek olarak sana özel indirimlerden de yararlanmak istiyorsan kolaca fiyat teklifi alabilir ve düğününü planlamaya devam edebilirsin.