Sosyal Tesisler İstanbul

Gopark Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1200 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gopark Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gopark Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1200

Gopark Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Gopark Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Gopark Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Gopark Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gopark Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gopark Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gopark Tesisleri 200 kişiden 1200 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Gopark Tesisleri Hakkında

Avrupa’daki çok amaçlı salon modelini Türkiye’ye getirerek alanında en iyi olma hedefiyle ilerleyen Gopark Tesisleri, eşsiz bir düğün amaçlayan tüm çiftlerin öncelikli tercihi oluyor. Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde, telafisi olmayan dakikalar yaşayacağınız düğün gününüzde sizlere birçok imkân sunuyoruz. Neler mi? Hemen anlatalım.

Tesisimizde düğünlerinizi gerçekleştirmek için Gopark ve Gopark Junior olmak üzere iki farklı salon bulunuyor. Bu salonların önünde fuaye alanı, iki salona da hizmet verebilen geniş ve profesyonel bir mutfak ve bu salonlarda seçkin bir karşılama ile isteklerinizi yerine getiren ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Her detayda kaliteyi hissedeceğiniz tesisimizde hiçbir eksikliğin yaşanmaması için en ince ayrıntıya kadar özenle çalışıyoruz.

Gopark düğünleriniz için tiyatro düzeninde 1200 kişilik, gala düzeninde ise 1000 kişilik bir kapasite sağlıyor. Böylesine geniş bir salonda istediğiniz büyüklükte organizasyonu düzenleme şansına sahip oluyorsunuz. Salondaki masa ve sandalyelerin düzenlerini birlikte planlıyor ve isteğinize göre yerleştiriyoruz. Yüksek tavanlı bir salonda olmanın vermiş olduğu ferahlığı da yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğününüz için bizi tercih ettiğinizde; profesyonel ses sistemi robotlar ve takip ışıklarının da bulunduğu ışık sistemi, 12 m2 perde sahne arkası barkovizyon, orkestra, kapalı devre kamera sistemi gibi teknolojik imkânlara sahip oluyorsunuz. Bu ekipmanların salonumuzda son model teknolojiyle dizayn edildiğini söylemek istiyoruz. Bu sayede sadece düğünlerinizde değil açılışlar, bayi toplantıları, seminerler, lansmanlar, şirket yemekleri, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinlikleri de düzenleme şansına sahip oluyorsunuz. Profesyonel bir etkinliği düzenlemek artık zor değil. Kaliteli hizmet anlayışında iddialı olduğumuz tesisimizde yemeklerinizden salon içindeki imkânlarınıza kadar en iyi seçenekleri sunduğumuzu söylemek istiyoruz.

Tüm bu imkânlardan faydalanmak ve Gopark Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mahallesi, Eyüp Caddesi. No:3, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Gopark Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.