Pavli Adası Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pavli Adası Sosyal Tesisleri
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Pavli Adası Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Pavli Adası Sosyal Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pavli Adası Sosyal Tesisleri Sık Sorulan Sorular

Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Pavli Adası Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pavli Adası Sosyal Tesisleri 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pavli Adası Sosyal Tesisleri düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Pavli Adası Sosyal Tesisleri Hakkında

İstanbul’da size özel tahsis edilmiş bir adada sevdiklerinizle unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek ister misiniz? Pavli Adası Sosyal Tesisleri en güzel gününüzde sizin için hizmetinizde. Muhteşem panaromik deniz manzarası ve çim alanıyla birçok imkânı değerli konuklarımıza sağlıyor. Ada’da yapacağınız düğün ile tamamen kendinizi özel hissedeceksiniz. Sadece sizin ve sevdiklerinizin olacağı bu adada düğün yapmanın farklılığını ilk girişte farkedeceksiniz. Özel araçlarınızla geleceğiniz sosyal tesisimizde araçlarınızı rahatlıkla park edebileceğiniz bir otoparkımız bulunuyor.

Yemyeşil çim alanımız, rengarenk çiçeklerimiz, masmavi deniz ile buluşuyor. Yeşilin ve mavinin tonlarını yakından yaşayacağınız tesisimizde sevdiklerinizi yuvarlak masalara özenle yerleştiriyoruz. Ortadaki büyük pistin etrafına dizayn ettiğimiz masaların üzerine bahçelerdeki çiçeklerden koyuyor, yanına uzun şık şamdanlarla destekliyoruz. Masa ve sandalyeleri özenle süslüyor, belirlediğiniz konsepte göre tasarlıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz paketlerimiz bulunuyor. İstediğiniz paketi seçebiliyorsunuz. Fiyatlandırmamız ise ikisi arasında farklılık gösteriyor.

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler bizi tecrübelendiriyor. Yaptığımız organizasyonlarda verdiğimiz hizmet kalitesini her defasında daha da yukarıya çıkarıyoruz. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini de göz önünde bulunduruyoruz. Konum olarak çok güzel bir yerde bulunan tesisimizdeki alanımızı da şık ve özenle dizayn ediyoruz. Hiçbir konuda bir eksiklik yaşamayacaksınız. Gecenizin kusursuz olması için her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Sosyal tesisimizde sadece düğün yapılmıyor. Doğum günleri, mezuniyet geceleri, iş toplantıları, bayii buluşmaları, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünleri, nişan, nikâh ve daha birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyoruz. Uzman yönetim kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz sizi gece sonunda evlerinize mutlu göndermek için çalışıyorlar.

Size sunduğumuz daha birçok imkân ve Pavli Adası düğün fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu eksiksiz doldurduğunuzda anında geri dönüş yapıyoruz ve unutulmaz gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Tersanesi Komutanlığı Pendik, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pavli Adası Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.